Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tényleg a Badoon szinte csak...

Tényleg a Badoon szinte csak szexkapcsolatot keres az emberek, különösen a férfiak nagy része, ha igen mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 11:42
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
Mert csak ez érdekli mindkét nemet. Nagyon senki sem akar elkötelezett lenni, csak ez a béna szex állandóan. Nem is értem ezt az egészet. Én mondjuk, nem keresek partnert magamnak, még csak szexpartnert sem. Évek óta egyedül élek, így jártam, de nem is nagyon bánom.
2023. ápr. 11. 11:51
 2/34 anonim válasza:
Én egy év alatt találtam meg Badoon a páromat akivel majdnem 2 évig voltunk együtt. Aztán közbe szólt az élet. Most nem tudom mi ott a helyzet, azért hagytam ott a Tindert mert ott tényleg csak szexre kell az ember...
2023. ápr. 11. 12:05
 3/34 anonim válasza:
Egy olyan oldalrol ahol mindenki 10-50 emberrel beszel egyszerre, mit szeretnel? Szerelmes levelet? Oruljenek hogy kapnak f4szt. Meg a nevem se a valodi
2023. ápr. 12. 18:14
 4/34 anonim válasza:

3. Na, jó gerinctelen vagy te is :D



Mert elkrvult a társadalom. Ráadásul kapcsolatot sem tudnak teremteni, sem fenntartani. Szomorú, de ez az igazság.

2023. ápr. 12. 19:18
 5/34 anonim válasza:
Mi ertelme van egy kapcsolatnak azon kivul, hogy az emberek szerint az a normalis hogy mindenkinek 1 parja van? Mi? Meselj. Kb az osszes no unalmas, es semmit nem tud felmutatni azt ugye csak nekunk kellene mi? Bocs hogy vannak elvarasaim, es csak akkor lesz kapcsolatom ha olyan no jon velem szembe aki kell is, es tobbet er egy patronnal.
2023. ápr. 12. 19:48
 6/34 anonim válasza:
5. Talán nem ilyen helyeken kellene keresgélni, okoska. Te mit tudsz felmutatni? Mit? Van egy állásod és annyi?
2023. ápr. 12. 20:14
 7/34 anonim válasza:
5 ugye tudod hogy ez fordítva is igaz a mai férfiakra? Nem kell hisztizni, olyan nőket vonzasz be amilyen a személyiséged... De ez mindkét nemre igaz. Talán nem a nemekben kellene keresni a hibát.
2023. ápr. 12. 20:23
 8/34 anonim válasza:
7. Ő nem tudja, na. :(
2023. ápr. 12. 20:31
 9/34 anonim válasza:
5-os vagyok, azt hogy 21 evesen sajat hazam van 2 kulonbozo orszagban onerobol, es nem egy unalmas, vagy atlagos ny0morek vagyok. Hat en nem is keresem a holtig tarto szerelmet. Unalmas is lenne egy novel leelni az eletem, az emberek nagyresze meg alkalmatlan normalis kapcsolatra. Ez alatt azt ertem, hogy nem vagyok hajlando se a feltekeny nokkel, se az unalmas atlag proli nokkel osszejonni. Minimum legyen onallo o is, es ne egy eletkeptelen alomvilagba elo selejt no.
2023. ápr. 13. 02:22
 10/34 anonim válasza:
Xdd na és miből szedtél össze 30 milliót ilyen rövid idő alatt?
2023. ápr. 13. 06:36
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!