Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sokan mondják hogy nem a...

Sokan mondják hogy nem a külső számít, de ez egy hazugság, igaz?

Figyelt kérdés

Pl. Én tinderen hónapok óta nem kapok likeot. Ritkán is lépek be, de akkor kiosztok néhányat. Amúgy fb társkereső is minimálisan jobb. Férfi vagyok, 25 éves.


Nekem semmi baj nincs a külsőmmel, nincsenek elálló füleim, nincs túl nagy orrom, sőt,


sokak szerint: a szemem nagyon szép (kék szemem van), az arcéleim is jók, a fogaim is jók, és a mosolyom is elég szép, valamint a testalkatom kifejezetten jó, mivel keményen edzek súlyokkal és magas is vagyok.


A hajam barna, viszont leszoktam nyírni, mert kopaszodom, ez egy hátrányom.


A legtöbb lány meg sem adja az esélyt. Ugye nincs likeolo, sokan megadjak az instajukat, már rairtam 100ra körülbelül így, 4el tudtam beszélni, egy meg nem is jött el velem randizni, mert "ő nem találkozik idegenekkel".


Akiknél népszerű vagyok, azok a nálam sokkal rosszabbul kinéző csajok, ami megint azt támasztja alá, hogy a külső számít, mert ők azért adnák meg az esélyt, sőt már járnának velem, pedig lehet egy genyó vagyok.


Annyira nekem is számít a külső, hogy kisportoltan nem egy kövér csajjal akarok járni, tehát kb a szintemen legyen. Átlagos, az már jó.


De akkor miért mondják mindig az emberek, hogy nem a külső számít? Hát meg sem tudom magam mutatni senkinek, mert olyannyira a külső számít, hogy hiába vagy jobb, mondjuk a férfiak 70%-ánál, ők azt a legfelső 1-2%ot keresik, akiket a médiában, social médiában gyakrabban látnak. És hezitalnak hogy elég jó vagyok-e, mert ez torzítja el a világképüket, véleményem szerint. Olyan referenciák vannak, ami irreális. Ha én is a top 2% tagja lennék, meg fogadok az 1 év alatt gyűjtött 20 likeom 1000 lenne 😂. Amivel sokat tudok kezdeni. Sokat szexelhetek, mindig más csajokkal, mert kicsit szebb vagyok, mint most.


Vagy ez csak a mostani generációnál van igy?


Engem elkeserit amit látok. Sok lánynak olyan fotója van, hogy hánynak a haverjai a háttérben, mutatja a középső ujját... Vagy a másik, amikor pózol és kirakja a mellét, seggét. Rengeteg csaj ilyen dekoltazsos fotókat tölt fel, nagyon kiábrándító.


Az is lehet, hogy a normálisabb emberek nem társkeresőznek. Csak az a baj én introvertalt vagyok és nem is tudom hova tudnék járni ismerkedni meg sokszor időm, energiám nincs. A netes társkeresés sztem egy nagyon jó vívmánya alapvetően. Nem annak kéne elterjednie, hogy a tinder mekkora fertő, mert ez csak elriasztja a normális embereket. A tinder önmagában csak egy platform, ahol közel tudom kerülni emberekhez és lehetőséget nyújt hogy értékes ismeretségeket kössek.


A másik bajom, hogy senki nem ír magáról semmit a leírásba. Múltkor is belikeolt egy csaj fb tarskereson és annyit tudtam meg róla a profil alapján h középiskolát végzett 😂. Aztán ki is vette a likeot, gondolom talált számára jobb hapsit. Vagyis a külső számít megint, irreális mértékben, mert ha egyszer likeot nyomott, mondjuk én 8as vagyok neki a másik 9es. De ha emberileg ő 0 én meg 10es mennyire okos dolog nekem meg sem adni az esélyt? Persze lehet annyira jól sikerült már aznap a beszélgetés azzal a másikkal, bár kétlem h pár óra alatt így lenne... De akkor is ne vegye le a likeot még. Annyit visszairhatna nekem amivel válaszol a kérdésemre. De ennyi nincs benne h valakinek visszairjon...


2023. ápr. 15. 02:42
1 2
 1/16 anonim válasza:

"Pl. Én tinderen hónapok óta nem kapok likeot." ... "Férfi vagyok, 25 éves."


Ennyi elég is az elemzéshez. Tinder pofára megy. Ha nem vagy magas és jóképű és/vagy látszólag tehetős, akkor húznak is balra.


Szerencsére offline nem ilyen durva a helyzet. Átlagos külsővel, sőt átlag alattival is lehet komoly kapcsolatra párt találni. Feltéve ha tudsz élőben ismerkedni, beszélgetni nőkkel. Ha nem, akkor kb. Tinderhez hasonló élmény vár. Ami Tinderen a külső az a való életben a beszélőke.


Hogy a nők miért nem írnak magukról bemutatkozást... hát, lövésem sincs. Ez engem is zavar. Nehéz megérteni a logikájukat.

2023. ápr. 15. 03:36
 2/16 anonim válasza:
Mit írtál bemutatkozásnak? (jöhet priviben is, nyugodtan anonimizáld). Nőként nekem az a tapasztalatom, hogy 90%-ban vagy nem írnak magukról semmit a férfiak, vagy totál érdektelen szöveget írnak, ilyen "szeretem a rockzenét és a barátaim kedvesnek tartanak" szintűt. Átlagos külsejű, unalmas szöveget író emberből meg millió van fent mindkét nemből.
2023. ápr. 15. 06:57
 3/16 anonim válasza:

A külső nagyon is számít. Meg a belső is, Mr. Kiosztó Incel


F33Chad

2023. ápr. 15. 07:06
 4/16 anonim válasza:
A külső max akkor nem számít, ha milliárdok vannak a bankszámládon
2023. ápr. 15. 07:26
 5/16 anonim válasza:

Tinderről beszélünk az isten áldjon meg. Hát mi alapján húznának valamerre ha csak képek vannak fent rólad?

Ha ilyen semmilyen képeid vannak semmilyen bemutatkozással akkor nem fognak jobbra húzni. Neten könnyű a legjobb oldalunkat mutatni, szóval ha átlagosnak tűnksz neten akkor valszeg átlagnál rosszabb vagy, olyat meg ki akarna?


Vagy legyen fullos képed, vagy semmilyen kép fullos bemutatkozással.

2023. ápr. 15. 07:55
 6/16 anonim válasza:

Nem olvastam el a hosszú leírásod, de most saját magam történetét mesélem el.

Van egy csaj haverom, mikor megismerkedtünk nem tetszett, 1 év után sem tetszett, de aztán végül elkezdtünk mélyebben beszélgetni és több közös programot csinálni és egyszerűen "szerelmes" lettem belé, most sem mondanám rá, hogy fuh álmaim nője, de most azt látom, hogy amúgy tetszik, magas, pont jó a teste, nincs nagy melle, feneke formás, a hajaszíne nekem pont nem a kedvenc színem, de most azt látom, hogy tök menő neki.

Szóval nem a külsője miatta szerettem meg, hanem a belsője miatt és gondolom mivel leszállt a rózsaszínköd így már minden tetszik rajta, ennek gondolom annyi hátránya lehet, hogy ha együtt járnánk és összevesznénk és kialudna a "fény" akkor valósínű külsőre sem tartana meg.

Ezért kell olyat találni akit kívül belül szépnek látszik, mert ha az egyik elcsúszik a másik kompenzálhatja ezt. :)


Eskü ezt a válaszom most szívből írtam, örülnék, ha nem lennék lepontozva azé, mert valaki nem így látja, különben is úgy kezdtem, magamból indulok ki!


Ui: tinder, facebook, stb társkereső férfiként nagyon nincs esélyed, csináltam kamu női profilt egy átlagos mai 20 éves körüli lány képével, 2 óra alatt 1000 kedvelést kaptam nőktől férfiaktól, időm nem volt megnézni őket és X-elni v kedvelni, 1 nap után belefulladtam a túljelentkezésbe és töröltem, ezek után nem sok esélyét látom, hogy Férfiként egy jó nőt te találj társkeresőn.

2023. ápr. 15. 07:59
 7/16 anonim válasza:

A tinderen a nők nem szépek, inkább gyomorforgatóak. Nyilván van kivétel, de én meg nem találkoztam olyannal. Végig pörgettem a képeket, szégyen az egész. Ha én nő lennék égne a pofám hogy ilyen képeket rakjak ki magamról egy közösségi oldalra.

Aki matchelt az meg képtelen volt normálisan beszélni.

Hidd el nekem tinderen nem lehet ismerkedni. Tele a társkereső nagyképű bolondokkal, meg erkölcstelen tyukokkal.

2023. ápr. 15. 08:10
 8/16 anonim válasza:

Bátyám és a legjobb barátja is tinderen próbálkozik, de ők is ilyesmi problémába ütköznek

Vagy ha már valakivel beszélgetnek, akkor az meg egyik pillanatról a másikra felszívódik és nem válaszol többet

Nem tudom, miért csinálják ezt, de a női oldalról meg ott van az, hogy sok férfi pedig nem komoly kapcsolatot keres, csak szexpartnert.

Nem gondolom, hogy az egész generációra jellemző ez, éppen csak ők a leghangosabbak. És ne like-okra menj, mert az nem azt mondja meg, mennyien gondolnak téged valóban értékesnek.

Talán az offline világban nagyobb sikered lehetne, mert nem csak a külsődről egy kép alapján ítélnek meg, hanem már rögtön váltotok is pár szót

Rendezvények, amik érdekelnek téged, művészeti, sport, délutáni random program. Mondvacsinált ürüggyel is oda lehet menni valakihez az utcán is, engem kétszer már leszólítottak vasútállomáson azzal, hogy 1, tudom-e mikor jön a vonat, 2, otthon hagyta a telefonját, meg tudom-e mondani, mennyi az idő

Vasútállomáson mindkettő egyértelműen hamis indok, hiszen a vonat indulása is ki van írva, meg egy óra is kint van, de vették a bátorságot, normális hangnemben jöttek oda, és ez az egyszerű dolog már rögtön szimpatikus is volt nekem. (Buszmegállóban, ahol nincs kijelző, kevésbé átlátszó ;) ) Egyébként nagyon jól el tudtunk beszélgetni, egyikükkel később is találkoztunk, csak nem működött a dolog, de nem azért, mert én nőként a felső 2%-ot várom, hogy bekopogjon az ajtómon :) szóval én bátorítalak, hogy próbálkozz az online társkeresőkön kívüli világban

2023. ápr. 15. 09:53
 9/16 anonim válasza:
Igaz. Az is számít.
2023. ápr. 15. 10:16
 10/16 anonim válasza:

Felszínesek ott is és sok felé is sokan. A külső számít az ilyeneknek igen. Aztán pofára esés van ha az adonisz egy tehetségtelen suttyó. De végső soron ők is olyanok, általában mindig megtalálja a zsák a foltját, de valahol mégse jó az se. A normális férfi aki átlagos, nem mutogatja magát és nem nagyképű az meg nem jó, pedig sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb lehetne sok nő az ilyen típusú férfival.


Egyébként olyan hogy ronda ember nincs, csak igénytelen. Nekem a szétsminkelt széttetovált, meg kidekorált csajok egyáltalán nem tetszenek.

2023. ápr. 15. 10:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!