Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen platformokat ismertek...

Milyen platformokat ismertek goth, emo vagy alter nőkkel való ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Egy ideje vonzódom az ilyen stílusú nőkhöz, de sajnos nem találok olyan oldalt, ami csak ilyen profilokat tartalmazna, vagy, az oldalon belül lenne kifejezetten ilyen kategória.


Aki ismer ilyen oldalakat, legyen kedved megosztani. Köszi

31/F



#randi #emo #partner #goth #specifikus #Interneter ismerkedés
2023. ápr. 18. 09:12
 1/8 anonim válasza:
Annyira nevetséges, mikor a (vélt vagy valós) külsőségek miatt valamely szubkultúrába tartozó nőkkel akar ismerkedni valaki anélkül, hogy bármi köze is lenne annak a zenei, művészeti alapjaihoz... :D Sosem állnék szóba ilyen pasival. A legtöbben ilyen nők utáljuk, mikor csak az öltözködésünk, hajviseletünk vagy sminkelési szokásaink miatt közelednek felénk, mintha valami egzotikus szexbabák lennénk.
2023. ápr. 18. 09:51
 2/8 anonim válasza:
Meg elég rosszul is főznek
2023. ápr. 18. 10:54
 3/8 anonim válasza:

A goth és az emo stílus lehet, hogy külsőre hasonlít, de azon kívül kb. semmiben, az ezekbe a szubkultúrákba tartozó emberek jellemzően utálják, ha egy kalap alá veszik őket. Tájékozódj először és utána ha valamelyik szubkultúra vonz, akkor próbálj meg velük ismerkedni.

Üdv: egy goth lány

2023. ápr. 18. 11:18
 4/8 anonim válasza:

3

Egyik szubkultúra sem vonzza. A zEgyEdi DarKoS csajok amik vonzzák. Olyat szeretne megdugni.

2023. ápr. 18. 11:28
 5/8 anonim válasza:

Nincs ilyen, szerencsére

És mint alternatív stílust képviselő lány mondom, messziről kerüljük a magadfajtákat.

2023. ápr. 18. 19:26
 6/8 anonim válasza:
Honnan tudjátok hogy a kérdező nem tartozik egyik szubkultúrához sem? Én amikor az emo korszakomat éltem imádtam volna ha van egy emo barátnőm, de sose volt. Pedig úgy éreztem vele élhetném ki magam leginkább.
2023. ápr. 19. 13:42
 7/8 anonim válasza:
#6 Hát akinek mindegy, hogy goth vagy emós, az 99,9% hogy nem azért keres ilyet. (3-mas vagyok)
2023. ápr. 19. 13:45
 8/8 anonim válasza:
Ha minden mindegy, csak annyi a lényeg, hogy fekete ruhás legyen sötét sminkkel, inkább felejts el ezt az igényt, mert pofára fogsz esni.
2023. ápr. 19. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!