Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt transzi lány aki...

Van itt transzi lány aki ismerkedne velem? 18f

Figyelt kérdés

Én 18 éves fiú vagyok, és érdelnek egy ideje az ilyen lányok. Azt tudni kell, hogy én ezt teljes mértékben elfogadom, az illetőt nőként kezelném, és szeretném ha ő is így állna hozzá, attól eltekintve milyen szinten áll a nővé válásban.

Budapesti vagyok, ha magadra ismersz szívesen megismerlek.



2023. máj. 2. 16:47
1 2
 1/14 Kólauborkával válasza:

Csak kíváncsiság:

A transz hölgy az most fiú aki lánynak adja ki magát? Vagy eredetileg nő aki most férfinak adja ki magát? Mindig bizonytalan voltam az ilyen dolgokban.

2023. máj. 2. 17:32
 2/14 A kérdező kommentje:

#1 "Adja ki magát" az nem a legjobb megfogalmazás de mindegy.

Kérdesedre a válasz. A transz nő az aki eredetileg férfinak született, de nő szeretne lenni, annak is érzi magát. De ezt a kérdésben is írom.

2023. máj. 2. 17:50
 3/14 Kólauborkával válasza:
Köszönöm válaszod. Tényleg nem provokatív szerettem volna lenni, és tényleg nem voltam tisztába a jelentésével.
2023. máj. 2. 19:53
 4/14 A kérdező kommentje:
Semmi gond, előfordulhat.
2023. máj. 2. 20:08
 5/14 anonim válasza:
Oké, de mért lényeg hogy transz legyen?
2023. máj. 2. 21:38
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert igazán bejönnek ezt nem titkolom, és sose volt még alkalmam ilyen illetővel megismerkednem ezért, kiváncsiságból is, és azért is mert eddig ebben nem lettem volna benne, de mostmár elfogadtam.
2023. máj. 2. 23:28
 7/14 anonim válasza:
Mert a kérdező meleg, csak nem akarja bevallani magának sem. Pedig nem szégyen.
2023. máj. 4. 05:38
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 Igen nyilván meleg vagyok ezért jönnek be nők.
2023. máj. 4. 12:20
 9/14 anonim válasza:
"Nők", aztán ki teszi be kinek?
2023. máj. 4. 13:19
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értettem hogy cisznemű nők is bejönnek, velük volt kapcsolatom egész életemben.
2023. máj. 4. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!