Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ágyba akarok vinni nőket, de...

Ágyba akarok vinni nőket, de saját magamat szabotálom. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Az elmúlt héten három lehetséges numerát szúrtam el, különböző okokbol. Az egyiket azért mert túlzottan nyomult én nem bíztam benne, ráadásul munkatárs volt. Másikat büszkeségből mert beszólt én meg nem hagytam annyiban, és egy harmadikat meg azért mert túl nagyképű volt és helyretettem. Azt tudni kell, hogy jelenleg három hosszú kapcsolat után vagyok és mielőtt a leendő feleségemet keresném, csak kalandokat akarok, mert ez korábban kimaradt. Miért nem tudom az emberi tulajdonságokat háttérbe szorítani, ha csak kalandokat keresek?


31 Férfi



2023. máj. 7. 18:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
előbb meg kellett volna dugni aztán helyre tenni őket
2023. máj. 7. 19:26
 2/15 anonim válasza:
mert hülye vagy, azért
2023. máj. 7. 19:29
 3/15 anonim válasza:
Töketlen vagy.
2023. máj. 7. 19:52
 4/15 anonim válasza:

Adj egy kis időt magadnak, kicsit pihenj

Utána csajozz, nő vagyok szóval nem tudom én nem feküdnék le olyan férfival aki bánt vagy nagyképű, de nálatok ez biztos máshogy van 😅😅

Ha nem szimpatikus és nem dugod meg szerintem nem kell bűntudatott érezted :D majd meg dugsz mást aki normális?🤷🏻‍♀️

2023. máj. 7. 20:00
 5/15 anonim válasza:

Normális nem fog akarni egyejszakas kalandot, úgyhogy ezt el is lehet engedni.


A defektes meg nem mindegy?

2023. máj. 7. 20:14
 6/15 anonim válasza:
Miért ne akarna normális nő éjszakás kalandot ? Szerintem az a legjobb amíg az ember szingli, szexelni egy hatalmasat mindenki meg kapja amire szüksége van, mire fel kell a nap mindenki megy az útjára 😂😂
2023. máj. 7. 20:18
 7/15 anonim válasza:
Ja hogy ez nálatok így megy? Tök jó. 😂😂
2023. máj. 7. 20:20
 8/15 anonim válasza:
7/7 😂😂😂😂 én is ezen agyaltam😂😂😂
2023. máj. 7. 20:23
 9/15 anonim válasza:
Az a három szerintem csak egy, a kettő szimplán lekoptatott. Béna vagy 31 évesen, ha nem tudsz összehozni egy szexet, nem fogsz kelleni senkinek.
2023. máj. 7. 21:36
 10/15 anonim válasza:
Keress fel prostikat utàna ha komolyat akarsz meg baràtnőt.
2023. máj. 7. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!