Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Rossz ötlet leállni a párkeres...

Rossz ötlet leállni a párkereséssel csak azért, mert elvileg alacsony a havi keresetem?

Figyelt kérdés
Apám pl. rendszeresen piszkál azzal, hogy már egy 8 általánost végzett szakmunkás is többet keres nálam, és még kellemetlenebb, amikor ezt önelégülten mások előtt beszéli ki. (310 ezer forint, budapesti viszonylatban, irodai munkakörben). Sokszor már azon gondolkodok, hogy a párkeresést is halogatnom kellene, mert a havi keresetem elvileg "szégyen", "túl kevés", és "nevetséges". Szerintetek is halogatnom kellene a dolgot - legalábbis addig, amíg egy jobban fizető állást - vagy legalább egy fizetés emelést nem sikerül szereznem?

2023. máj. 10. 12:42
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Hülyeség.Egy egészséges párkapcsolatban ez nem szempont.
2023. máj. 10. 12:56
 2/29 anonim válasza:
Én is keveset keresek, így nincs párkapcsolatom, nem is keresek, mert kb. kiröhögnének ha amint megtudnák mennyit keresek.
2023. máj. 10. 13:04
 3/29 anonim válasza:
Engem régen azért utasítottak vissza mert minimálbért kerestem amikr szóbakerült a munka és a fizetés. A hölgyemény közölte hogy aki nem keres minimum 250 ezret nettóba, az semmit nem ér. Persze leszögezem hogy akkor a 250 ezer nettó igen csak jó fizetésnek számított ám, nem úgy mint mostanában.
2023. máj. 10. 13:13
 4/29 anonim válasza:
Én a helyedben azt mondanám, hogy csak 125.500 forintot kevesek havonta. Ez sokkal eredményesebb, és kifizetődöbb lenne a párkeresési szokásaidban. Sokkal értékesebb párt találhatnál általa. Ha társat szeretnél, nem érdemes feladni a párkeresést. 30/F
2023. máj. 10. 13:51
 5/29 anonim válasza:
Ha ügyes vagy még munkanélküliként is be lehet csajozni. Ha meg lány vagy főleg nem számít
2023. máj. 10. 14:56
 6/29 anonim válasza:
Nincs az a kapcsolat ami működne pénz nélkül,vagy kevés pénzzel.Legyen bármilyen nagy a kezdeti szenvedély,a pénz hiánya előbb-utóbb jelentkezni fog.
2023. máj. 10. 15:54
 7/29 anonim válasza:
Én pl akkor szedtem fel egy nagyon jó nőt amikor kb havi 20 ezer forintom volt
2023. máj. 10. 15:56
 8/29 anonim válasza:
Mindig lehet találni indokot, hogy miért ne ismerkedj. Ne foglalkozz ezzel!
2023. máj. 10. 16:04
 9/29 anonim válasza:

Édesanyád milyen jóindulatú, empatikus típus.

310 ezer nem egy olyan fizu, amit szégyellni kéne, főleg egy fiatalnak. 46 éves nő vagyok, közgazdász, 380 a nettóm. Marhára nem szégyellem magam.


Nyugodtan keress párt, nem ezen fog múlni!!

2023. máj. 10. 16:08
 10/29 anonim válasza:
*édesapád, bocs, félreolvastam
2023. máj. 10. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!