Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 29 éves vagyok,egyéniség...

29 éves vagyok,egyéniség ismerkednék 25-50 éves korig?

Figyelt kérdés

Gyakran járok Budapesten és a Dunántúlon is(Székesfehérvár,Balaton)sokat váltotott a Társkeresés 2018 óta próbálom megtalálni az igazit.


Kreatív,Sikeres embernek tartom magam.Az utóbbi pár évben teljesen mást irányt vett az életem.Sok mindenhez értek...


Az pedig szeretném kiemelni hogy nem szexkapcsolatot keresek mert én kiéltem magam 23-24 éves koromban.Buta embereket kerülöm,valamint a Hangulatembereket is.


Érdeklődési Köreim:


Természet

Fotózás

Állatok

Spontán Utazás

Kúltúrális rendezvények


Nincsen Instagramom,se Facebookom és a Tindert azt meg hagyjuk false az egész oldal.


Még annyit kiemelnék hogy Nem Dohányzó Férfi vagyok de nem zavar ha esetleg Dohányzól.


Nagyon erős a Kisugarzásom Elegánsan öltözöm,Praktikum vagy.


Ha komolyan megismernél írj privátot teszek egy próbát eléggé sok ember van Napi szinten ezen az oldalon és Ingyenes is.


Miklós voltam



#társkeresés #Ismerkedés Budapest #Pest megye Randi #Randi Magyarországon #Felnőtt Társkeresés
2023. máj. 12. 06:30
 1/10 anonim válasza:
hu Miklos, veled valami biztos nem oke.
2023. máj. 12. 07:17
 2/10 anonim válasza:
Ezt nevezik hanyag eleganciának...
2023. máj. 12. 07:21
 3/10 anonim válasza:
Ilyen helyesírással nem sok esélyed van értelmes ember figyelmét felkelteni.
2023. máj. 12. 08:51
 4/10 anonim válasza:
sok mindenhez ert, de nem sikerult egyet se felsorolni
2023. máj. 12. 09:07
 5/10 anonim válasza:
"Kúltúrális"
2023. máj. 12. 09:18
 6/10 anonim válasza:

🤣🤣🤣

Aztán kaszálni, kapálni szeretsz? Az elegancia nem feltétel, de ebből lejjebb adhatok. Természet, állatok vannak, ha van hasonló érdeklődésű Praktikum hozzád, akkor jöhettek többen is.

2023. máj. 12. 11:40
 7/10 anonim válasza:
Nekem van egy gyanúm, hogy telón írta meg a szöveget, az meg prediktív módon átjavította a szavait. Viszont küldés előtt lehet javítani... Itt-ott meg elírásról is lehetett szó.
2023. máj. 12. 19:07
 8/10 anonim válasza:
Menjeeee fel facebookra. Gyors es ingyenes. Pont mint ez, es nem is alaktalan. Nem huzzatok egymas idejet.
2023. máj. 13. 22:19
 9/10 anonim válasza:
Miklós! Miért nincs szex? Ez így nehezen fog össze jönni.
2023. máj. 15. 00:04
 10/10 anonim válasza:
Küldök üzenetet
2023. máj. 16. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!