Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok lenne kedvetek ismerked...

Lányok lenne kedvetek ismerkedni? 21/F

Figyelt kérdés

Először is letisztáznám, hogy igazából miért csak lányok vannak megszólítva a kérdésben; az az oka, hogy fiú ismerősöm, haverom, barátom elég sok van.



Nem tudom hogy mit lenne ide a legjobb írni, hogy azért mégse mondjak el mindent, de valami infó is legyen azért, szóval pár alap, általános infót bedobok, hogy hátha valakivel majd egyeznek az érdeklődési köreink.



-Pesten élek



-Jelenleg még egyetemen tanulok



-Szeretek tanulni, a szakomon kívül más terület is érdekel, és próbálom fejleszteni magam benne



-Szeretek sportolni, olvasni, filmezni/sorozatozni, nyekveket tanulni, túrázni



- Tudok, és szeretek is főzni-sütni



Egyelőre szerintem ennyi elég lesz, remélem lesz olyan akinek valamennyire felkeltette az érdeklődését ez a kis bemutatkozás (?), ha így volt, akkor itt válaszok között is jelezhettek, vagy rám is írhattok.



Szép napot mindenkinek! :D



2023. máj. 17. 18:04
 1/4 anonim válasza:
Jó is lenne, hogy ilyen könnyen lányt fogni magunknak, hogy csak ki írunk egy kérdést oszt cs
2023. máj. 17. 18:20
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a bemutakozás elég szimpatikus, biztos lesz akinek felkelti az érdeklődését.
2023. máj. 19. 16:11
 3/4 anonim válasza:

Társkereső oldalon jobb helyzetben vagy, mert ott képet is fel tudsz tölteni magadról. De még jobb az élőben történő ismerkedés.


Az ember alapból szeretné tudni, ki is az, akivel ismerkedik...

2023. máj. 19. 21:43
 4/4 anonim válasza:
mit tanulsz?mit sportolsz?
2023. máj. 21. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!