Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van-e itt olyan lány akinek...

Van-e itt olyan lány akinek lenne kedve beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Igazából a kérdésben azért lányok vannak elsődlegesen megszólítva, mert fiú ismerősöm, haverom, és barátom elég sok van akikkel jól el is vagyok.


Bemutatkozásként nem akarok egy háború és béke hosszúságú szöveget itt hagyni, de azért mégiscsak írnék magamról pár dolgot, hátha felkelti valakinek az érdeklődését.


20 éves srác vagyok, jelenleg Budapesten élek, és még tanulok. Egy kicsit visszahúzódóbb vagyok olyan értelemben, hogy egy társaságnak nem én vagyok a középpontja, viszont nagyon szeretek a gimis barátaimmal, egyetemes szaktársaimmal találkozni és eljárogatni.


Szeretek tanulni, sok különböző terület is érdekel az életben, próbálok fejlődni és tudást szerezni több dologban.


Említettem, hogy szabadidőmben szeretek a barátaimmal lógni, de hobbijaim közé sorolnám még az olvasást, sportolást, konyhában ténykedést, és lazításként szeretek még filmet/sorozatot nézni.


Arra a kérdésre, hogy kit keresek, arra azt mondanám hogy valaki olyat, akivel lehet értelmesen beszélgetni, tehát ne ilyen tőmondatokban kelljen kommunikálni, legyen kedves, és humorérzék sem árt :D


Remélem bemutatkozásnak ez így megfelelő, és lesznek akiknek fel keltette az érdeklődését, és szívesen beszélgetnének. Ha szimpatikus volt a leírás, akkor privátban is írhattok, vagy kommentben is szólhattok.



2023. máj. 23. 20:05
 1/3 anonim válasza:
Ez egy átlagos motivációs levél. Elég kamuszaga van sajnos...
2023. jún. 6. 11:05
 2/3 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd légyszi, hogy mire gondolsz az átlagos motivációs levél, és a kamuszag alatt? :D
2023. jún. 6. 22:45
 3/3 anonim válasza:
Szia, én szívesen beszélgeteknék, 22 éves nő vagyok.
2023. jún. 23. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!