Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Azok, akik olyan kérdéseket...

Azok, akik olyan kérdéseket írnak ki, hogy kinek lenne kedve beszélgetni, és társai, azok mit remélnek, miben reménykednek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 20:05
 1/8 anonim válasza:
abban hogy valakinek van kedve beszélgetni
2023. máj. 26. 20:07
 2/8 anonim válasza:
Nem csoda, ha nehéznek tartják az érettségit, ha egy ilyen egyszerű mondat értelmezése is problémás.
2023. máj. 26. 20:09
 3/8 anonim válasza:

Azért ez összetettebb kérdés ennél. Alapból beszélgetésre gondolnak, de nagyoon hamar kiderül, hogy nagyon sok az illetővel nem kompatibilis személy, így hamar vége lesz a beszélgetéseknek.

Van olyan csoport is, aki kiírja a fennti kérdést, és megijed, ha valaki ráírna, mert pl.: nem feltétlen gondolta komolyan, vagy nem számított rá, hogy lenne érdeklődő.

2023. máj. 26. 20:29
 4/8 anonim válasza:
Most már egyre nagyobb százaléka (főleg szerintem a férfiak) itt nem csak barátkozni, hanem konkrétan ismerkedni szeretne, még akkor is ha beszélgetős kérdést ír
2023. máj. 26. 20:36
 5/8 anonim válasza:
Én pl itt kezdtem el beszélgetni egy lánnyal, azóta is napi szinten tarjuk a kapcsolatot. Mindketten magányosak vagyunk, jól esik valakivel beszélgetni.
2023. máj. 26. 21:49
 6/8 anonim válasza:

Ezen már én is elgondolkodtam, főleg a következő tapasztalataim miatt:


1. Beszélgetős kérdéshez válaszoltam privátban, néhány összetett mondatot írtam, nem személyeskedtem, próbáltam lazán kezdeni. Erre kaptam valami "aham, korod, laksz?" választ, aztán arra jutottam, hogy emberünk fenéket akar beszélgetni, hagytam is a csudába :D

2. Kiír egy kérdést, de privátban írj rá, mert neki nincs a figyelt kérdések közt a sajátja :D

3. Egy beszélgetős kérdésre írtam az oldalon, amire privátban jött egy harmadik féltől üzenet, az is valami ilyesmi: "csaj vagy, korod, lakhely"?

4. Volt, akitől megkérdeztem, hogy miről beszélgetne, mi érdekli, erre kiderült, hogy semmi, egy végtelen unalmas, érdektelen ember volt.


Valamiért azt hinném, hogy ha beszélgetni akarnak, akkor ilyen egyszavas kérdéseket hanyagolunk, de nem.

Chaten még elmenne ez a rövid kérdezgetés, hisz lehet rá szinte azonnal válaszolni, de így baromi kiábrándító, hogy egy levél/üzenet csak ennyi.


Igaza lehet a 4-esnek, ismerkedésről szólnak inkább ezek a kérdések, az is futószalagszerűen.

2023. máj. 27. 09:09
 7/8 anonim válasza:
Abban reménykednek hogy találnak egy lányt.
2023. máj. 27. 19:02
 8/8 anonim válasza:
Ez a kérdés már bennem is felmerült, mivel ha ismerkednék, jó lenne valami info az adott személyről, megspórolhatnánk felesleges köröket. Az ilyen kérdéseket én se nyitom meg. Na és az, hogy ki hogyan fogalmaz és mit közöl magáról, azáltal is felkeltheti az érdeklődésem. Nem azt mondom, kis regény legyen, de ez a "Barátkozunk?" Hát szerintem se nagyon vezet sehova. Jó lenne néhány alap adat a bemutatkozásban, pl. kor, lakhely, kit-mit keres, hobbik, stb.
2023. máj. 27. 19:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!