Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti, 37 éves férfi...

Budapesti, 37 éves férfi vagyok, ismerkedni szeretnék. Kell ide egy kérdőmondat kérdőjellel?

Figyelt kérdés

Értelmes, valóban ismerkedni vágyó, nyitott nővel ismerkednék. Nyilván jó lenne egy komoly kapcsolat, egy szerető társ, de nem vagyok semmi jónak az elrontója. Örülnék, ha megismernék valakit, akivel lehet jókat beszélgetni, kellemesen időt tölteni, és hagyni, hogy alakuljon. Nem mindenáron keresek.

Most jön a nehezebb rész, írok pár sort magamról: érzelmes, érzékeny férfi vagyok, nem okoz gondot beszélni az érzéseimről. Domináns szeretetnyelveim az érintés és a minőségi együtt töltött idő. Amikor tehetem, szeretek utazni, legyen akár városnézés vagy természet. Alkoholt egyáltalán nem fogyasztok. Kávét annál inkább, fanatikus kávékedvelő vagyok, szóval ha kávézni megyünk, jó helyet válassz, vagy bízd rám. Cserébe reggel ágyba viszem. Korábbi kapcsolataimban nehezményeztem a 100% nyílt, egyenes kommunikációt, kérlek, akkor írj, ha úgy érzed, neked nem okoz gondot. Ha végigolvastad és nem menekülsz futva, írj egy levelet. :)



2023. máj. 28. 13:12
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Ebben nekem egyedül a kávé volt vonzó, de azt egyedül is meg tudom oldani.
2023. máj. 28. 13:20
 2/35 anonim válasza:
Egy momentum gyűlésen biztos találsz párt.
2023. máj. 28. 13:56
 3/35 anonim válasza:
Kérdőjel nem kell csak egzisztencia.
2023. máj. 28. 14:18
 4/35 anonim válasza:
Ne itt keress, tapasztalataim szerint, férfitárs! 😄
2023. máj. 28. 14:23
 5/35 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírásától bő egy órát kellett várni csak, hogy valaki egzisztenciával nyisson. Megvan a stabil egzisztenciám, de mi amúgy is nagyon különbözőek vagyunk. :)
2023. máj. 28. 14:24
 6/35 anonim válasza:

"Korábbi kapcsolataimban nehezményeztem a 100% nyílt, egyenes kommunikációt"

Ezt biztos így akartad?

2023. máj. 28. 14:35
 7/35 anonim válasza:

"Nyilván jó lenne egy komoly kapcsolat, egy szerető társ, de nem vagyok semmi jónak az elrontója."


=Leginkább csak szexelni akarok, de otthon már hegyekben áll a szennyes, és hónapok óta nem ettem főtt kaját.

2023. máj. 28. 14:58
 8/35 anonim válasza:

#7 Te olyan jól ismersz mindenkit 😂


Nagyon egy megkeseredett ember lehetsz ha erre van időd.


Szánalmas vagy.

2023. máj. 28. 15:05
 9/35 anonim válasza:
8: 7=femcel life😆
2023. máj. 28. 15:07
 10/35 A kérdező kommentje:
6! köszönöm a javítást. A hiányát nehezményeztem.
2023. máj. 28. 15:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!