Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Keresek egy hozzám hasonló...

Keresek egy hozzám hasonló lányt akit szerethetek!?

Figyelt kérdés
Bence vagyok, 17. Szenvedélyesen szeretem a rock, metál zenét. Nemrég jöttem haza külföldről családi okok miatt. Kint egy bandában játszottam, ahol gitároztam. Kissé introvertált vagyok, de ha megbízhatok valakiben, akkor szívesen megnyílok előtte. Az egyik hobbim, amint említettem, a gitározás, de mellette nagy horror rajongó is vagyok. Gyűjtök filmekkel kapcsolatos tárgyakat és egyéb cuccokat. Emellett nagyon szeretem az állatokat is. Külsőre nyakig érő hajam van olyan John Wick-es lol, vékonyabb típus vok. Barna haj, barna szem. Aztán hát ha beszélünk úgyis küldök képet magamról. Keresek egy lányt, akivel hasonló az érdeklődésünk, meghallgat, megbízhatom benne, őszinte lehetek vele és hagyja h szeressem. Természetesen én is ugyanezt viszonoznám. Remélem egymásra találunk! 🤗

2023. jún. 4. 18:13
 1/9 anonim válasza:
#2 Ja, persze, igen, tényleg mindenki kizárólag arra használja ezt az oldalt, hogy hasznos, fontos kérdéseket tegyen fel. Erről híres már 15 éve.
2023. jún. 4. 18:48
 2/9 anonim válasza:
nagyon jó bemutatkozó szöveg! sikeres ismerkedést kívánok!
2023. jún. 4. 18:54
 3/9 anonim válasza:

Ezt csak úgy idedobom, hogy jobb legyen a kedved, én is nagy metálállat vagyok, úgyhogy mindig öröm látni ilyen embereket.


[link]


🤘😁🤘

2023. jún. 4. 19:17
 4/9 anonim válasza:
metálállat azt idebsz egy metalcore bandát xdd
2023. jún. 4. 19:22
 5/9 anonim válasza:
Úgy kell csinálni. :D 🤘
2023. jún. 4. 20:50
 6/9 anonim válasza:
de ez nem metal, ezt csak azok tudják élvezni akik anime body pillowwal alszanak meg buttplug van a seggükben
2023. jún. 4. 21:11
 7/9 anonim válasza:

Az csak egy dolog, hogy weakling vagy és nem tudod, hogy mi az igazi zenei művészet, de az talán még súlyosabb, hogy a műfajjal se vagy tisztában.


Tessék, itt egy videó, hogy legalább buta ne legyél, ha már ízlésed nincs: [link]

2023. jún. 4. 21:43
 8/9 anonim válasza:
Ez mind szép és jó, de itt nem fogsz ilyet találni. Ez nem társkereső oldal. Inkább járj el helyekre, neten nem ajánlom a társkeresést, főleg nem GYIK-en.
2023. jún. 4. 22:58
 9/9 anonim válasza:
Szia én szívesen ismerkedek!:) Írj privátban
2023. szept. 18. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!