Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van esetleg Budapest környékén...

Van esetleg Budapest környékén olyan hosszú hajú lány aki tervezi levágatni?

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés ,de nincs benn semmi extra csak ,ha esetleg lenne válalkozó kipróbálnám milyen levágni valakinek a haját amilyenre ő kéri és ha úgy van ismerkedhetünk is . Amolyan szokatlan első randi aki nyitott rá esetleg .Olyan 20-33 éves korig

2023. jún. 6. 12:10
 1/7 anonim válasza:
Pénteken megyek a hosszú hajamat teljesen tüsire levágatni. De kizárólag a megszokott fodrászomnál. Arról szó sem lehet, hogy egy netes fórumon próbálkozó perverz idegennek engedjem, hogy a hajamhoz nyúljon. 28/N
2023. jún. 6. 12:26
 2/7 anonim válasza:
Jajj, de miért vágatod tüsire? :O
2023. jún. 6. 12:55
 3/7 anonim válasza:
Mennyire értesz hozzá? Hány éves vagy?
2023. jún. 6. 12:56
 4/7 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok ,ugyan nincs papirom hozzá de értek hozzá
2023. jún. 6. 13:02
 5/7 Hellmano válasza:
Ja először a haját ...utána meg a fejét. Ki menne oda egy idegenhez, aki hátulról ollóval a kezében azt csinál, amit akar. Szerintem nem valami bíztató első randi, ahogy írod. Tuti nem találsz rá senkit.
2023. jún. 6. 13:33
 6/7 anonim válasza:

1.

Szép hosszú hajadat teljesen tüsire ???

Nyugtass meg. Nem tán valami leszbikus kapcsolatba ugrottál bele ??

2023. jún. 7. 19:58
 7/7 anonim válasza:
én papiron nem vagyok fodrász. de állitolag nagyon "szépre" le tudom nyirni, "józanul"
jan. 2. 22:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!