Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Demilanyok kolozsvar kornyeke?

Demilanyok kolozsvar kornyeke?

Figyelt kérdés

kolozsvaron es kornyeken (kalotaszeg, zilah) keresek demiszexualis lanyokat!

f19



2023. jún. 9. 21:36
 1/7 anonim válasza:
Már ti is, határon túliak is degenerálódtok?
2023. jún. 9. 21:46
 2/7 anonim válasza:
az megvan, hogy a demiszexuális, az (egy apró betűs kivételtől eltekintve) gyakorlatilag aszexuális?
2023. jún. 10. 01:12
 3/7 anonim válasza:

# Nem gyátszok a 200 trilliárd nemi irányultság kategóriájában. Bocsi. (:


Aszexualitás van, elismerem, létezik. Meg különböző mértéke. De fajtái már nincsenek.

2023. jún. 10. 01:16
 4/7 anonim válasza:
Én csak a demizsont szeretem (ha jó bor van benne), a demiszexuális lányokat nem.
2023. jún. 10. 01:49
 5/7 anonim válasza:
A demiszexuális a normális, aki csak azzal akar szexelni, akit szeret. Csak sajnos az abnormálisok világában már ezt is külön kell címkézni.
2023. jún. 10. 11:39
 6/7 anonim válasza:
#5 nem "azzal akar szexelni, akit szeret", hanem csakis olyan ember felé lehet képes szexuális vonzalmat érezni (legyen az csak valami futó gondolat), akivel szoros az érzelmi viszony (lehet barát is amúgy)
2023. jún. 10. 19:21
 7/7 anonim válasza:
6: na, le tudod írni hosszan, amit, röviden is le tudtam. Vagy te nem szereted a barátaidat és nem szexuális vonzalom alapján szexelsz. :D
2023. jún. 10. 19:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!