Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Komárom-Esztergom megyei...

Komárom-Esztergom megyei lányok, lenne kedvetek ismerkedni egy 19 evés fiúval?

Figyelt kérdés

Egy aranyos 18+ éves lánnyal szeretnék ismerkedni, akivel kölcsönösen megtudnám osztani érzelmeimet, szeretetemet őszintén, és szimplán élvezni egymás idejet. Semmi mást nem kérek csak azt, hogy érdeklődjünk egymás iránt.


Én egy empatikus, törődő, kedves fiúnak tartom magam, talán viccesnek is, de az szubjektív :D. Sok hobbijaim nincsenek, de szeretek játszani, filmet/sorozatot nézni, kint lenni, beszélgetni, ismerkedni. Az egyetlen igazi hobbim az a rajzolás, és talán még a zene készítés, de az nem szokott sokáig tartani, mert gyakran nincsen ötletem és feladom xD.


174 centi vagyok, átlagos alkatúnak találnám magam, de még a nyáron elszeretnék menni edzeni, hogy tudjam magam fejleszteni!


Bőven nem vagyok tökéletes, és vannak dolgok, amin javítanom kell, de megpróbálok mindent, hogy működjön a kapcsolatunk. Gyengeségem tud lenni az impulzív viselkedés, néha könnyen dühbe gurulok, és akkor passzív agresszív tudok lenni, de elég gyorsan észre szoktam venni magam és akkor egyből bocsánatot kérek.


Ha szeretnél többet tudni, akkor nyugodtan írj rám, és szívesen beszélgetnék. ^^ (Ne félj nem harapok :D)



2023. jún. 10. 06:14
 1/9 anonim válasza:
Feküdj le aludni inkább
2023. jún. 10. 07:44
 2/9 anonim válasza:
Fiúkkal nem írsz szívesen?
2023. jún. 10. 07:46
 3/9 anonim válasza:

Sajnálom, de ezek a lányok nem fognak sült galambként a szádba/kezedbe repülni.... :( ilyen könnyen

Közösségi oldalakon is kapnak kéretlen fiúktól heti 500 üzenetet.. szerinted fogják így még keresni is őket?

Előbb lesznek leszbikusok.

2023. jún. 10. 11:55
 4/9 anonim válasza:

Milyen szemét emberek vannak itt... >:( Végre felbukkannak itt intelligens, érett, érzelmes, értelmes, helyes úton járó, normális srácok, erre jön a sok szerencsétlen ócsárolni őt. Hát mindenki megbolondult!?


Egy normális lánynak te főnyeremény lennél, ha a leírtak reálisak. Bármelyik ujjadra tízet találnál, csak rád kell találnia egy hozzád hasonlóan értékes lánynak a sok penészvirág közül.

2023. jún. 11. 11:15
 5/9 anonim válasza:
#4 mégsem írt ide egy lány sem.... Na akkor melyik nemmel is van a baj?! 😂
2023. jún. 11. 11:38
 6/9 anonim válasza:
Minek írjanak még választ ide külön azok, akik már bombázzák a privát üzenetekkel? :D
2023. jún. 11. 11:41
 7/9 anonim válasza:
Erről beszélek. Az ilyen sok jelentkező miatt lesz inkább ma egy lány biszex-leszbikus.
2023. jún. 11. 12:11
 8/9 anonim válasza:
Na te palánta/ember/ufó akárki,ez a bizonyos könnyen dühbe gurulok dolgon azonnal változtass mert csak elijeszted őket,így is elég embersumákromlottlelkűférfitársainktól kell rettegniük,szóval..!
2023. jún. 13. 17:05
 9/9 anonim válasza:
nekem írhatsz
2023. júl. 16. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!