Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Izmos nők bejönnek? Nem a...

Izmos nők bejönnek? Nem a szteroidosokra túl izmosakra gondolok, hanem kb Péntek Enikőre.

Figyelt kérdés
2023. jún. 12. 15:42
 1/5 anonim válasza:

Ha izmos, az jó, de nekem P.E. tesrzsír%-a már alacsony. Pragmatikusan nézve pozitív dolog, kisebb eséllyel hízik el később.

Együttélés szempontjából kihozhta jót és rosszat is a kapcsolatból. Az is egy tényező, hogy a csajod objektíve jobban néz ki nálad (független attól, kinek mi a zsénere). Az is egy tényező, hogy ő edz, ezáltal egy negatív tér keletkezik a saját életedben is, és rajtad áll, hogy ezt hogyan töltöd ki. Értem ezt úgy, hogy napirendileg ő heti x alkalommal elfoglalt, és értem úgy is, hogyha a csajod edz, te mégsem lehetsz egy lusta xar.

2023. jún. 12. 16:24
 2/5 anonim válasza:
Na rákerestem, mert fogalmam sem volt ki az. Határeset. Nekem így első ránézésre eléggé szálkásnak tűnik, lehetne egy picivel több testzsír rajta az izmok mellé.
2023. jún. 12. 16:33
 3/5 anonim válasza:
Igen, nekem bejönne.
2023. jún. 12. 17:37
 4/5 anonim válasza:
Péntek enikő félék persze hogy bejönnek!
2023. jún. 12. 23:01
 5/5 anonim válasza:

1# Jól összefoglaltad. Nálunk még annyi negatívum jött elő, hogy az otthoni, családi dolgok eltüntek az egyre mániákusabb edzés miatt, plusz maszkulin, arrogáns viselkedési elemek jelentek meg az asszonynál.

További probléma az ízületek fokozott igénybevétele, táplálkozással, szigorú diétával sokkolt szervezet reagálása. Persze ez nem általános, de benne van a pakliban, hogy borul valaki ha túlzásba viszi.

2023. jún. 13. 05:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!