Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt ilyen társat kereső...

Van itt ilyen társat kereső diplomás szingli nő, aki ismerkedne?

Figyelt kérdés

Alacsony, formás, diplomás, igényes, egyedülálló, egyedül élő, inkább világosabb hajú, inkább vidéki, gyermektelen, kiegyensúlyozott, megbízható, hetero, 40-50 év közötti nővel ismerkednék.


A távolság nekem nem szempont.


Hasonló vagyok férfiben, csak magas:)



2023. jún. 18. 18:35
 1/9 anonim válasza:
Miért olyan fontos, hogy diplomás legyen?
2023. jún. 18. 19:18
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy olyan fontos, de irányadó.
2023. jún. 18. 19:23
 3/9 anonim válasza:
Tinder.
2023. jún. 18. 20:17
 4/9 anonim válasza:

Szia! Ismerkednék. Budapesten élek a második kerületben, ügyvéd vagyok, 167cm, szőkésbarna , vékony.

45/ n

2023. jún. 18. 20:52
 5/9 anonim válasza:
Az interneten az ilyen nők mindenhol egy kattintásra vannak. Csak a bankkártya adataid ne add meg a kattintás után. Egyébként viccet félre téve a hasonló nők vonzanak engem is, bár én jóval fiatalabb vagyok nálad :D.
2023. jún. 21. 19:36
 6/9 anonim válasza:
Ne keress, 26 vagyok de beleillek a leírásba, bár Tinderrel jobban jársz
2023. jún. 23. 22:09
 7/9 A kérdező kommentje:
6: nem illesz bele, 26 vagy. Nem keresnélek. Kösz, de a Tinder neked való, úgy tűnik.
2023. jún. 24. 00:44
 8/9 anonim válasza:
Azon kívül illek bele a leírásba, nem véletlen írtam, hogy ne keress. És a társkereső csak egy javaslat volt, itt tizedannyi érdeklődő nő lesz, hidd el.
2023. jún. 24. 09:51
 9/9 A kérdező kommentje:

8: értem, köszönöm a tippet. De az egyik legfontosabb aspektus az a kor, fontosabb, mint a fizikai tulajdonságok. Nem is maga az évekbeli korkülönbség, hanem általánosságban a generációs különbségek. Ami ennyi kommunikációból is szépen lejön itt is pl. :)).

Nem keresek kizárólagos alapon, hogy vagy csak itt, vagy máshol. Nem is egy nagy kutatási projekt ez itt, csak egy szimpla ötlet. A tinder nem az én világom. És nem igazán számít a hetékonyság sem, nem mennyiségi alapon gondolkodom erről a kérdésről (sem). Nem lóverseny számomra.

2023. jún. 24. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!