Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyik netes társkereső vált...

Melyik netes társkereső vált be neked úgy igazából?

Figyelt kérdés
Tinder, Baddo, Facebook társkereső ezek közül vagy ezeken kívül melyik ami jó is valamennyire?

2023. jún. 22. 13:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
OK Cupid. 12 éve vagyunk együtt, majdnem 10 éve házasok.
2023. jún. 22. 13:12
 2/13 anonim válasza:
Egyiksem, hazudoznak mindenfélét, nyomozgatni kell a fotók után, mert nem is önmagukat mutatják a profilon, az életkorukról is kamuznak, amelyik nőnek gyereke van, az titkolja, a legtöbb álompasit óhajt, ha kicsit sem hasonlítasz a képzeletbeli ideáljára, letilt, nem írnak vissza, ha visszaír, akkor bunkó, beszólogat, irritáló megjegyzéseket tesz a külsőre, kiröhögik az embert, stb... Úgy ahogy van, az egész egy nagy nulla. Ezért is élek 16 éve egyedül, de a kedvemet is elvették örökre, szégyentelen bagázs.
2023. jún. 22. 14:01
 3/13 anonim válasza:
úgy igazából egyik sem, de amúgy a tinder
2023. jún. 22. 14:10
 4/13 anonim válasza:
Facebrutykrk dating. Amúgy egyik sem.
2023. jún. 22. 15:33
 5/13 anonim válasza:

Egyiket se próbáltam. Eddig mindig élőben ismerkedtem és még így is sikerült idiotakkal osszejonnom.

Egyikuk maniakus. Evek ota zaklat engem, folyton megkeres, azt hiszi, hogy meg lehet barmi, mikozben 8 ev eltelt. Erted nem par het, hanem evek.. Hosszu evek.. Ugy hogy nem is latott, nem is ismer bmeg, faszt zaklat...

A masikkal az volt a gond, hogy tul fiatal volt hozzam es konkretan jatszotta az agyhalottat. Ez nepbetegseg, Billie Eilish-t játszik mindenki. A fiatalok körében ez valami divat lett, mindegyiknek egy felvett nézése van, már a hideg ráz tőlük.

A harmadik barátnőm pedig idosebb volt nálam. O normalis volt, viszont nem egyeztek a céljaink, így vége lett.


Összességében szerintem aki talál egy ertelmes part maganak akarhonnan is van az becsulje meg. Total idiotakkal van tele a vilag, el se tudom kepzelni, hogy akkor online kik ismerkednek, ha én élőben ilyeneket fogtam ki...

23F

2023. jún. 22. 15:47
 6/13 anonim válasza:
Férjemmel Badoon ismerkedtünk meg, 4 évvel ezelőtt.
2023. jún. 22. 16:54
 7/13 anonim válasza:
A legnagyobb baj, hogy én mindegyiken azt tapasztaltam, hogy a nők nagyrésze magatartásilag nulla. Ezt félre téve nekem nem jöttek be, pedig nem egy "szia, mizu" vagyok. Maradok real life, ott valahogy jobban el tudom adni magam.
2023. jún. 22. 23:47
 8/13 anonim válasza:
Egyik sem. Mivel nem vagyok helyes, ezért alig volt matchem. Akikkel meg volt és esélyt adtam nekik, általában 1-2 randiig jutottunk, mert nagyon nem voltak szimpatikusak. Igazából halott ügynek érzem már a netes ismerkedést... :D
2023. jún. 23. 02:11
 9/13 anonim válasza:
A tindert sose használtam, mert fizetős. Régen a badoot igen ott ismerkedtem össze az első barátommal akivel 5 évig voltam együtt. Utána meg még össze jött 1-2 hónapos ismerkedés is onnan. Aztán az is jobban fizetős lett, meg megromlott a színvonal is legalább is az én környékemen már csak ilyen hülye képeket kitevő, csak alkalmi kapcsolatot kereső pasik lettek. Aztán később fel regisztráltam a facebook társkeresőre. Tetszett mert ingyenes volt, meg normálisabb emberek is voltak ott. Először lett egy pár hónapos ismerkedés aztán megtaláltam a mostani páromat akivel 1 éve vagyunk együtt.
2023. jún. 23. 16:54
 10/13 anonim válasza:
Egyik sem, sehol nem matchelek senkivel csak pörgetem jobbra meg jobbra a képeket, de semmi. Mondanom sem kell, hogy az utcán sem fordulnak meg utánam a nők.
2023. jún. 23. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!