Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok lenne kedvetek ismerked...

Lányok lenne kedvetek ismerkedni egy 27 éves agglegény sráccal akinek soha nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés

Sokáig nagyon fájt hogy nem kellettem senkinek a külsőm miatt. Remélem itt hátha meglelem. 20-30-ig szívesen ismerkednék nőkkel akikkel kölcsönös a szimpátia. Van értségim és egy szakmám. Jelenleg állást keresek. Vidéken élek.


Ha esetleg adnál egy esélyt írj privátban!



2023. júl. 1. 18:23
 1/7 anonim válasza:
Egy igazi főnyeremény vagy.
2023. júl. 1. 18:32
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tusom nő vagy e férfi vagy, de nem is számít. Egyrészt hazudni nem akarok, fölösleges. Minek tagadni. Másfelől én hiszek az őszinteségben. Hátha kellek valakinek, aki értelmes és okos. Mint írtam nincsen sok elvárásom. Csak legyen értelmes az illető és jólelkű, jószívű. Ennyi.
2023. júl. 1. 18:44
 3/7 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek veled, aztán majd meglátjuk.
2023. júl. 1. 18:55
 4/7 anonim válasza:
Ezt ne nagyon hangsúlyozd ki. Én együtt tudok veled érezni de nagyon sok ember lenéz majd emiatt. Jobb ha titokba tartod és eljezdesz ismerkedni. Értem h nem akarsz hazudni de a mai világban belefér
2023. júl. 1. 21:07
 5/7 anonim válasza:
Hova valósi vagy, először is?
2023. júl. 16. 21:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Pest megye
2023. júl. 18. 17:53
 7/7 anonim válasza:
Irtam, ha szeretnel szoban vagy szemelyen reszemrol ok. 36f bp
2023. júl. 26. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!