Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gödöllő vonzáskörzetéből...

Gödöllő vonzáskörzetéből olyan nő, akivel mehetnék túrázni, sétálni a környéken?

Figyelt kérdés

Szakítás miatt borzalmasan érzem magam, szeretnék kint lenni a napsütésben és kibeszélni magamból, hogy ne emésszen fel teljesen, vagy legalább elterelni róla a figyelmem.


Tudom hogy szinte semmi esély rá, de arra sincs több, hogy egyedül megyek ki és ott ismerek meg valakit (ami még soha sem fordult elő).


28 éves vagyok, de ez most majdnem lényegtelen.



2023. júl. 5. 14:53
 1/6 anonim válasza:
Tele a net túracsoportokkal, túratárs keresőkkel.
2023. júl. 5. 15:03
 2/6 A kérdező kommentje:
1# Megpróbálkozom vele
2023. júl. 5. 15:49
 3/6 anonim válasza:

Voltam szakítás után,nagyon rossz lelkiállapotban.Senki nem segített,hogy rendbe jöjjek és senkit nem is terheltem volna a magam bajával, főleg idegent nem. Tény, hogy az idő mindent megold.

Innen pedig egyszer találkoztam valakivel,aki ugyan nem közvetlen szakítás után,hanem két éve volt már magányos.

Három órás séta volt,de lelkileg és energiában úgy lehúzott az a panaszkodás,siránkozás, hogy napokig levert voltam.

Megfogadtam, hogy senkivel nem szabad találkozni ilyenre,mert ezt mindenkinek magának kell megoldania. Más ember kedvét, lelkét tönkretenni, idejét elvenni nem valami szép dolog.

Egyébként megértelek,sajnállak kérdező, mert nagyon durva szakítást éltem meg több, mint öt éve. De csak magamra számíthattam.

Mint ahogy a legtöbb ember az életben csak és kizárólag magára számíthat.

2023. júl. 6. 05:01
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Ezzel azt akarod mondani, hogy mivel te nem találtál senkit, akivel beszélgethettél volna, és egy másik embertől csak pozitív, szórakoztató dolgokról vagy hajlandó hallani, máskülönben szenvedjen egyedül valahol tőled jó távol, mert neked ebből nincs hasznod, ezért másnak sem lehet több empátiája, másnak is csak teher lehet egy ilyen beszélgetés, így én se találjak magamnak senkit ilyen helyzetben?

Megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is?


Mindenki csak magára számíthat... Ha a barátaidhoz is így viszonyultál, akkor ezért nem voltak már ott amikor kellettek volna, ezért nem volt kivel átbeszélni a problémáidat, és ahelyett hogy fejlődnél ebben, inkább kiprojektálod a világra, hogy mindenki csak magára számíthat.

Én sem vagyok ártatlan ilyen szempontból, de nekem nem az empátia hiánya miatt nincsenek.


Mellesleg legalább annyian rendelkeznek kiterjedt kapcsolati hálóval, mint amennyien nem.

Szerencsére nem csak az az egy út létezik, amin te jársz.

2023. júl. 6. 11:20
 5/6 anonim válasza:

Szia,

èn is pont szakítás után vagyok, és itt lakom a környéken, plusz, szeretek kirándulni.. :)

32/N

2023. júl. 7. 15:35
 6/6 A kérdező kommentje:

Az előző kommentelő semmit sem teljesített abból, amire jelentkezett.

Nem képes értelmes emberi kommunikációra, helyette szó nélkül eltűnik.

Teljesen megbízhatatlan, kiszámíthatatlan, hitegető. :/


Szóval még mindig áll az ajánlat. Tőle különb, megbízhatóbb jelentkezőt várok.

2023. júl. 9. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!