Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Külföldi sportoló lányokkal...

Külföldi sportoló lányokkal érdemes megpróbálni ismerkedni? Vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Most van a városunkban triatlon verseny, csomó külföldi versenyzővel, ma is mikor voltam bent találkoztam két vonzó, csodaszép arcú, kisportolt alkatú brit kerékpárversenyző lánnyal, és így utólag tök depis vagyok miatta hogy nem szólítottam meg őket. A magyar lányoknál már rég feladtam, mert itthon átlag pasiknak nem lehet ismerkedni, ezt 27 éves koromra megtanultam, és emiatt elveszett az önbizalmam is, de a külföldieknél talán nem lenne lehetetlen. Mondjuk az is igaz hogy nekik délután verseny van, nyilván nem tudtam volna meghívni kávézni, de legalább egy közös fotót vagy valamit igazán kérhettem volna, ki tudja...

Viszont nem tudom, külföldi sportolókkal van értelme megpróbálni ismerkedni? Vagy ez így önmagában fölösleges?



2023. júl. 9. 15:16
 1/2 anonim válasza:
Az ismerkedés után mégis, hogyan gondoltak a továbbiakat?
2023. júl. 9. 16:46
 2/2 anonim válasza:

Abban teljesen igazad van, hogy ma Mo-n rohadtul nehéz a nőkkel ismerkedni.

Ez tiszta sor, nincs élő ember, aki ezt vitatná.

A külföldi, sokkal nyitottabb lányoknál viszont egy a probléma. Ők a verseny után hazamennek, úgyhogy sokra sajnos nem mész velük.


A másik meg az, hogy ha ők szép sportoló lányok, akkor valószínúleg a férfit azt ők is nagyon megválogatják.

Csak a nagyon jóképű, sportos, nagyon szép férfiaknak van esélyük.

Mondjuk itthon nálunk sajnos ez nem csak a sportoló nőkre igaz, hanem mindegyikre.

Már az átlagos, vagy átlag alatti nőkre is.

A szépekről ne is beszéljünk.

Ők teljesen elérhetetlenek.

2023. júl. 10. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!