Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkeresőzök már egy ideje...

Társkeresőzök már egy ideje kb 2-3 hónap tinder,badoo,facebook szóval minden.Egyszerűen semmi eredmény mecselésnél is álltalában 10 ből 2 ha esetleg viszaköszön komolyabb beszélgetés gyakorlatilag 0.Ezekszerint ennyire csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Vagy a társkeresőkel van a gond esetleg a korosztály 20-25 ennyire nemhasználja csak beregisztrált?Mindengyikböl az ingyenes verziót használtam

2023. júl. 12. 18:53
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:

Tinderből a fizetős jó. Mutatja hogy melyik csajok húztak kedvelés irányba, aztán ha te is kedveled, akkor párok közt látod. A nem természetes csajok többsége Instagram követőket keres csak, mert influenszerkedésből akar egy kis pénzt. Az ázsiai képes profilok meg mind adathalászok.

Simán csak a személyes adataid gyűjtik be és adják el jó esetben.

2023. júl. 12. 19:07
 2/37 anonim válasza:
Nem, csak férfi vagy.
2023. júl. 12. 19:29
 3/37 anonim válasza:
Írj rá egy jóképü fiúra, kérdezd meg töle, hogy nála is ez-e a helyzet. Hogy alig írnak vissza neki. Csak így derítheted ki, mi az igazság.
2023. júl. 12. 20:27
 4/37 anonim válasza:
Igen
2023. júl. 12. 20:45
 5/37 anonim válasza:

"10 ből 2 ha esetleg viszaköszön"

Köszönésen kívül mit szoktál írni nekik?

Amúgy meg nem bántásból, de sokaknál kizáró ok a rossz helyesírás. Figyelj kicsit oda, mindjárt több esélyed lesz.

2023. júl. 12. 21:37
 6/37 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, csak én már 5 éve badoozok. Nem azt mondom, hogy teljesen 0 az esély, mert egy két eset volt, amik személyes talikra fordultak, de se kapcsolat se szex nem lett belőle. Ha mashol ismerkedek (akár itt, akár játékban) több dolog összejött, mint ilyen badoon vagy tinderen, a tinder az gyakorlatilag egy 0.
2023. júl. 12. 23:03
 7/37 anonim válasza:
5. Teljesen valósak a számok amiket a kérdező írt. Én is használtam egy ideig a tindert és társait és sok matchből alig jött válasz pedig én általában próbálok helyesen elküldeni mindent és normális szöveget küldtem. Szóval azokon az oldalakon azzal se leszel sokkal beljebb ha helyesen írsz. Én egy ideig próbálgattam de inkább felhagytam velük mert semmi értelme. Konkrétan még itt is hamarabb tudsz valakivel ismerkedni mint tinderen vagy máshol. Kivéve ha nagyon jó vagy külsőleg.
2023. júl. 13. 00:37
 8/37 anonim válasza:

Ez azt jelenti hogy nem vagy egy Hollywoodi színész, és egy dubaii herceg keveréke..


Így viselkednek ott a csajok. értelmetlenek ezek az appok

2023. júl. 13. 00:54
 9/37 anonim válasza:

Próbáld a puncs - ot. Sugar daddy oldal de ott a következő kulcsszavakra érkezik válasz

Nyaraló. Lakás Ausztriában/Svájcban . Hétvégi ház. Penthous lakás a belvárosban. Panorámás ház/lakás. Kocsi. Vitorlás (motorcsónak) az Adrián/Balatonon.

Ezek a hivószavak más oldalakon is garantált eredményt hoznak.

2023. júl. 13. 04:29
 10/37 anonim válasza:

"10ből 2 ha esetleg viszaköszön"


Egy sima hellóra én se írok vissza. Mit fogsz utána írni?

Kitalálom :

Lenne kedved beszélgetni? (nyilván b+, azért vagyok itt, azért írtam vissza)

Hogy vagy? (őszintén traktáljalak, vagy írjam hogy "jól, és te?" "jól". Izgi.)

Mi újság?

Mit csinálsz? (badoon válaszolgatok. Mi mást? Közbe fejen állok, gitározok és énekelek.)

Ééés ennyi. Itt megáll a tudomány, vége a nagy beszélgetésnek. Nem tudsz mit írni.

2023. júl. 13. 05:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!