Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kergetem a szerelmet?

Kergetem a szerelmet?

Figyelt kérdés

Sajnos igen, és úgy tapasztalom olyan, mint az irracionális számok. Egyre közelebb, mégis távol.

Nyilván ilyenkor a férfi neméhez méltó erőt szeretne sugározni, de talán itt, a személyazonosságom felvállalása nélkül, esetleg így is megpróbálom, hiszen mit veszíthetek. (Pár percet.)

Lényegi információ, hogy Budapesten élek, mint huszonéves egyetemista, aki második diplomájáért küzd, az élet viharos tengerén, ráadásul a szívem miatt két fronton.

Amennyiben esetleg távolabb laksz az országban, szívesen lelátogatok, hiszen esetlegesen még majd össze is költözhetünk, egyébként sincs ellenemre az utazás.



2023. júl. 21. 22:41
 1/2 anonim válasza:

Sajnos én is kezdem egyre reménytelenebbnek érezni a helyzetem, és egyre távolabb érezni magamtól a szerelmet. Ami így 23 évesen kicsit korainak hangozhat, és a szívem még nyitott is, a magam módján próbálkozok is, de semmilyen épkézláb lehetőség nem jön már jó ideje.


23/l

2023. júl. 21. 23:04
 2/2 anonim válasza:
Nekem egy ideig elég volt belőle. Ebben a hónapban 2 csalódásom is volt, így inkább csak magamat szórakoztatom. Jelenleg el vagyok egyedül, néhány baráttal.
2023. júl. 22. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!