Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Femdom kapcsolatot valaki?

Femdom kapcsolatot valaki?

Figyelt kérdés

Szeretem, ha egy párkapcsolatban a nő a dominánsabb fél, ennek mértékére elég széles skálán nyitott vagyok, attól függően, hogy melyikben érezzük jól magunkat. De alapvetően szeretem kiszolgálni, elkényeztetni a nőt, így hát fontos, hogy neked is tetsszen ez a felállás. :)


34/F



2023. júl. 26. 00:58
 1/8 anonim válasza:
xD
2023. júl. 26. 01:01
 2/8 anonim válasza:
A magyar nők erősek, bátrak, kipcsakok, szkíták, stb. alapbeálllításúak, így ezzel a hozzáállással ők nem tudnak mit kezdeni. Nekik az erős, bátor, erőszakos máchók kellenek, akik fekve vezetik a roncs tragacsukat a tsajuk mellett: nem szégyellnek verekedni-, és megverni akár férfit-, akár nőt, ha ők veszélyben érzik magukat.
2023. júl. 26. 06:41
 3/8 Barnabas333 válasza:
Esélyed sajnos nulla körül mozog, gondolom smpixien vagy eropoliszon már próbáltad...
2023. júl. 27. 11:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Smpixie-n évek óta fent vagyok, de túlnyomó többsége vagy csak online szórakozást, vagy éppen anyagias szeánszokat hirdet. De bízok benne, hogy van olyan is, akit párkapcsolat szinten vonz a dolog.
2023. júl. 27. 22:36
 5/8 anonim válasza:
kezeltesd magad
2023. júl. 27. 22:41
 6/8 Barnabas333 válasza:
Sajnos ez egy kicsi ország, a nők szexuális kultúrája meg a béka segge alatt van. Amerikában, Németben, de még Ausztriában is szerintem több esélyünk lenne.
2023. júl. 28. 08:22
 7/8 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy sokan vágynak ilyenre, csak maguknak sem merik bevallani. :P
2023. júl. 31. 21:50
 8/8 anonim válasza:

Ami fontos kérdés, hogy miért akarsz ilyet. Mert ilyenre vágynál akkor is ha te lennél a világ legjobb pasija, vagy csak azért mert ezt könnyebnek / kényelmesebbnek érzed, esetleg nincs elég önbizalmad?


Ha az első akkor oké. Sőt, csak így van esélyed. Attól, hogy azt akarod, hogy a nő legyen a dominánsabb attól függetlenül teljesen rendben kell lenned mint férfi sőt szerintem még jobban is.


Az én véleményem és tapasztalatom, hogy ebben az esetben, a kinézet is nagyon fontos. nem kell persze 10/10-es modellnek lenni, de azért egy átlagnál sportosabb (mondjuk ez nem nagy kihívás) rendezettebb, ápoltabb külső alap.


Látszódjon, hogy rendben vagy, hogy küzdesz a céljaidért, nem egy lusta valaki vagy. És attól, hogy te vagy a szubmisszív fél azért legyenek határok, látszódjon, nem lehet megtenni veled bármit.


Persze minden nő más, és mást keres, de ezek amiket írtam szerintem jól közelítik a valóságot.


És egy mellékes kiegészítés, nem attól domináns egy nő, hogy bunkó / flegma, kihasznál, csúnyán / tiszteletlenül beszél veled. Egy domináns nő is tud a határozottsága mellett nagyon kedves lenni.


Hajrá, nem könnyű de nem lehetetlen. De ne feledd ez nem a könnyebb hanem a nehezebb út .

2023. aug. 18. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!