Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Üdv mindenkinek! Kinek mi a...

Coliander kérdése:

Üdv mindenkinek! Kinek mi a véleménye,esetleg tapasztalata a Titkosrandi.hu-ról?Ismerkedett-e már valaki onnan,arról? És össze is jöttek,randiztatok?

Figyelt kérdés
Aki tud megbízható nem szélhámos,átverős oldalt,az kérem,hogy adjon meg olyan oldalt!!! Kalandorok komolytalanok kíméljenek!!Várom a válaszokat előre is köszönöm!Tapasztaltak előnyben!!!
2023. aug. 8. 05:45
 1/5 anonim válasza:
Ezek mind kamuk, a lényeg h fizess de nem találsz nőt úgyse.
2023. aug. 8. 09:40
 2/5 anonim válasza:
Xd
2023. aug. 8. 09:51
 3/5 anonim válasza:

Lehet találni ott is, nekem nem ott de máshol sikerült. Nem is egyszer. Többször is. Mind aranyos csaj volt. (Egyikükkel néha néha levelezünk ki hogy van, van akivel mai napig tartom a kapcsolatot ha úgy van hogy egyikünknek sincs senkije. Alap esetben barátság de ha kell akkor eü okokból segítünk egymáson.) Azért nem itt mert ide nem regisztráltam :D


Pasiknak taposós. Tehát ha elküldesz 5 üzenetet ne várj sok mindent.

Illetve a magyar oldalakon nem tudom mennyire van jelen, de sok nemzetközi oldalon a szolgáltató maga hoz létre kamu profilokat és AI -t ültet mögé. Így AI csajokkal levelezik udvarol, több féle jellemű van beállítva, de egy közös, mindegyik húzza az időt hogy elő kelljen fizetned minél többet. Ennél még durvább húzások is vannak.


Gyakorin is lehet ha úgy jön össze. Nincs ez megtiltva. Szerencsén és a kettőtök személyiségén múlik.


Csajok sajnos legtöbb esetben a normális pasiknak se írnak vissza egy nyúlfarknyi üzenetet se. Mondván sok üzenetet kapnak. Engem nem sajnált senki mikor el kell küldenem 50 teljesen különböző vicces, bemutatkozó levelet ami nem nyúlfarknyi hogy egy kösz de nem válasz -t kapjak.

Ha ennél komolyabbat válaszol, az már fél orgazmus.

2023. aug. 8. 11:35
 4/5 anonim válasza:

Titkosrandi-t nem ismerem,de két másikon fent vagyok, az utobbi 4 évben 10+ (szex)kapcsolatom volt,illetve van most néhány.

Hosszabbak,rövidebbek.


Férfiként elég nehéz ügy.

Férfi versenyzik,nő válogat.

Sok férfi,kevés nő.

Sok a kamu,álprofil.

2023. okt. 1. 10:14
 5/5 Bella87 válasza:
Szia. Az én véleményem az összes online társkereső-, szexpartnerkereső-és randioldalról egyforma. Fullon van önbizalomhiányos nárcisztikus emberekkel, akik csak az egonövelés, verseny és külső környezeti visszaverődések miatt vannak fent. Én a párommal egy német bevásárlóközpontban ismerkedtem meg teljesen véletlenül, és hidd el nekem, hogy a személyes ismerkedésnél nincs jobb. Az az igazság, hogy személyesen is minden egyes ember igyekszik az ismerkedésnél és a kapcsolat kezdeti szakaszában is a legjobb színben tündökölni a másik szemében, na de online aztán mennek a kamuk rendesen...Nincs olyan oldal ahol fejben teljesen egészséges emberek lennének fent, tisztelet annak a kevés kivételnek, mert azok mindig vannak
2023. okt. 19. 17:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!