Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék intelligens és...

Hol tudnék intelligens és nyitott nôkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

A tinder és hasonló appokon ugyan sok nôt megismertem, de nagyrészük felszínes és szûklátókörü volt. Szórakozóhelyen pl:Remix, meg nagyon nem a hozzámillô, edukált és hasonló értékrendû nôk találnak meg.

Diplomás, a világra nyitott embernek jellemezném magam, aki rendszeresen sportol és rengeteget olvas! Fôként olyan 40-50-es nôt keresek akivel ezen utolsó pontban hasonlítunk. :D

(Bp)



2023. aug. 10. 13:06
 1/8 anonim válasza:

moly.hu?

még sosem olvastam az edukáltat ilyen kontextusban, fura egy kicsit

retró diszkó? lol, járj inkább a Budapest Parkba, a Kobuciba, vagy a Barba Negrába ismerkedni!

2023. aug. 10. 13:20
 2/8 anonim válasza:
1: minden nap egy új felfedezés edukáció terén is.
2023. aug. 10. 14:31
 3/8 anonim válasza:

#2

kicsit modorosnak tűnik, nem hiszem, hogy fogom használni, de oké

2023. aug. 10. 14:41
 4/8 anonim válasza:
3: mindenki más, nekem pl. te tűnsz kínosan modorosnak. c'est la vie.
2023. aug. 10. 15:03
 5/8 anonim válasza:
Könyvtárakban.
2023. aug. 10. 15:09
 6/8 anonim válasza:
anyukám meg az elvált barátnői az elittársat hasznàlták
2023. aug. 10. 19:48
 7/8 anonim válasza:
társasutazások, túrák, wellnesshotelek, jógaórák, koncertek, rendezvények, iskolai programok. Nem regisztrálnék netre, ha szingli lennék.
2023. aug. 11. 20:49
 8/8 anonim válasza:
Csak olvasás jó, vagy írás is?
2023. aug. 11. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!