Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook társkereső jobb...

Facebook társkereső jobb valamivel mint a Badoo vagy a Tinder, és ha igen mivel jobb?

Figyelt kérdés

2023. aug. 11. 21:55
 1/8 anonim válasza:

hát ha olyan vagy jobb mint mikor használtam akkor igen, sokkal

annyibol lehet roszabb hogy nincs fent annyi ember rajta

2023. aug. 11. 21:57
 2/8 anonim válasza:
Nem.
2023. aug. 11. 21:57
 3/8 anonim válasza:
Hát valamivel jobb ezeknél hiszen az volt az egyetlen társkereső ahol letudtam egy csajjal szervezni személyes találkozót és még el is jött. A többiről soha nem sikerült személyes találkozót összehozni. Egyszer majdnem Badoo-ról sikerült csak tudjátok hogy van ez, találkozó előtt 1 nappal megismert nálam egy sokkal helyesebb pasit és még annyi sem volt benne hogy nekem időben szóljon és akkor feleslegesen nem megyek el a megbeszélt helyre. Mielőtt odaértem akkor mondta le a talit. Na ennyit érnek ezek az oldalak!
2023. aug. 12. 06:45
 4/8 anonim válasza:
Nem
2023. aug. 12. 14:14
 5/8 anonim válasza:

En regen Badoorol tobb csajjal is talalkoztam csak sosem lett tobb 1 randinal.

Tinderrol szerintem 1 csajjal sem ismerkedtem meg de erre nem emlekszem mert

kb 8 eve volt. Facebook tarskeresot nem probaltam mert akkor nem volt. Egyik kollegam viszont hasznalja de azt mondja hogy egy kib%szott match sincs neki.

2023. aug. 12. 20:16
 6/8 anonim válasza:
A gyiken sokkal hamarabb találok valakit mint ezeken a szarokon.
2023. aug. 12. 23:16
 7/8 anonim válasza:
Annyival jobb, hogy ott nem kamu profil van mivel ha jelölöd akkor látod ugye ismerősök száma stb
2023. aug. 16. 13:26
 8/8 anonim válasza:
Az igazság az, hogy túlzottan nem kell nagy hitelt adni ezeknek az oldalaknak. Egyik sem jobb a másiknál, csak a körítés vagy a borító más ( vagy még az sem 🤷🏽) valamikor korábban lehet még több értelme volt, de mára egyre inkább veszített valamennyi a " funkciójából". Önigazolások , az ego növelése és a totális kiüresedés kimutatása társkeresésbe burkolva.
2023. okt. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!