Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randevúra kockás ing,...

Első randevúra kockás ing, vagy sima póló a jobb 33/F?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 13:14
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Sosem láttam még rövid ujjú kockás inget, legyen az.
2023. aug. 19. 07:48
 12/21 anonim válasza:

Add önmagad.

Olyan cuccba menj, amiben jól érzed magad, és önmagad vagy.

2023. aug. 19. 10:07
 13/21 anonim válasza:
Rövidujjú inget felejtsük már el, férfitársak! Nem férfias, gáz! Rövidujjú póló, vagy hosszú ing (ujja felhajtva ha meleg van)!
2023. aug. 19. 10:24
 14/21 anonim válasza:

13.

Ezt még életemben nem hallottam, pedig 50+-os vagyok.

Én nem birom a hosszu újú inget. Nincs is és nemis volt egy sem.

Egyetlen egy fekete, de az is csak ha véletlenül temetésre kell mennem.

Azt, hogy nem férfias a rövid ujjú ing, ezt meg még életemben nem hallottam.

Ellenben szerintem pont az a röhelyes, ha valaki 30 fokos nyárban hosszú ujjú ingben parádézik, és folyik róla a víz.

Ha fölvan hajtva az ujja, akkor meg pont ugyanaz mint a rövid ujjú. Logikátlan. 🤷‍♂️

Szerintem itt csupán csak arról van szó, hogy a 23 as hozzászóló nem kedveli a rövid újjú inget.

Ezzel nincs is semmi probléma, de szerintem ez álltalánosságban a férfiakra nem igaz.

Arról nemis beszélek, hogy a nagy divattá vált tetoválás csak rövid ujjú ingben tud érvényesülni.

2023. aug. 19. 12:59
 15/21 Ocean7 válasza:
Ing. De ne kockás. Legjobb ha egy laza szabású fehér inget veszek fel (már csak a meleg miatt is)
2023. aug. 20. 18:25
 16/21 anonim válasza:

Kedves 14!


Korodnál kifolyólag el van nézve, h nem követed a férfi trendet öltözködésileg. Ha így is van melletted nő, örülök!

2023. aug. 20. 18:59
 17/21 anonim válasza:

16.

Ha csak azok mellett a férfiak mellett lenne nő, akik állandóan hosszú újjú ingben járnak, akkor a férfiak 80%-a szingli lenne.

Ennek semmi köze az életkorhoz.

Olyan a munkám, hogy naponta kapcsolatba kerülök 20-30 éves srácokkal, és mind rövid újjúban van. Vagy ingben, vagy 3 gombos un tenisz fölsőben, sőt van aki ujjatlan válpántos fölsőben.

Ez utóbbi nekem sem tetszik csak nőkön, de mindegy.

14.

2023. aug. 20. 19:46
 18/21 anonim válasza:

13-14

Ezt a rövidujjúinges baromságot pár éve valaki nagyon meggyőzően kitalálta, az ilyen fa.ina.hu oldalakon terjesztik is, és mivel az emberek többsége imádja, ha valami meggyőzően hangzik, azt rögtön magukévá is teszik, és fennen hangoztatják, mert ők a nagyokosok.

Mindenki azt vesz fel, amit akar, ne pfzzon bele senki, én ezt mondom.


Egyébként kérdező, a kockás ing nagyon jó lehet, nekem van egy ilyen rövidujjúban, és jól áll, szeretem hordani.

2023. aug. 20. 20:31
 19/21 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik, hogy egy 33 éves férfi ezt megkérdezi, szimpatikus. Innentől fogva minden meg van engedve neked, bármelyik jó lesz, behunyt szemmel bökj rá az egyikre, és bízz a személyiségedben!
2023. aug. 20. 20:33
 20/21 anonim válasza:

Amelyik igazán te vagy, amiben jól érzed magad, önmagad tudod adni.

De mutathatsz képet is róluk, és segítek választani. 😄

2023. aug. 20. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!