Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire idegesítő egy férfi...

Mennyire idegesítő egy férfi szempontjából, hogy amikor a nőnek megvan a havi, akkor állandóan sír?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezek csak hormonok, meg sokszor a nő sem tudja, hogy miért, csak jól esik.

Tesóm utálja, és édesapám meg nagyon kiakad, amikor ilyen "hiszti" rohamaim vannak, pedig nem tehetek ellene. Általában nagyon súlyosan megamba szoktam ilyenkor fordulni, pedig normális napokon mindig mosolygok.

Attól félek, hogy ezt semelyik férfi nem tűri el. Van aki tetszik, és nem tudom, hogy csak nekem sikerült olyanokat kifogni, akik nem megértők, vagy tényleg nem bírják elfogadni a férfiak a hangulatingadozásokat?



2023. aug. 22. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Nem úgy lenne helyes, hogy "menstruáló emberek"? Hisz (transz)férfiak is vérezhetnek.
2023. aug. 22. 19:27
 2/22 anonim válasza:

Nőj fel! Tanuld meg fegyelmezni magad.

Igazuk van, ha elegük van a hisztijeidből. A menses állapot, de nem betegség. Kultúrember úgy éli meg, hogy mások ne vegyék észre.

Nem mérgezem a körmyezetemet.

2023. aug. 22. 19:29
 3/22 anonim válasza:

2-es!

Mi ez a marhaság? Ezekkel menj a megfelelő beteg témákba. Jézusom?! Már egy hétköznapi témába is belerondítanak. Rémes.

2023. aug. 22. 19:31
 4/22 anonim válasza:
3: csak férfi.
2023. aug. 22. 19:34
 5/22 anonim válasza:
Nagyon idegesítő, a kettesnek van igaza.
2023. aug. 22. 19:36
 6/22 anonim válasza:
hat meg tudom erteni mert hallom tole is meg regen mas lanyoktol hogy nagyon faj es feszit meg ilyen gyulladas erzesd de ilyen nagy gyulladas
2023. aug. 22. 19:36
 7/22 anonim válasza:
Nekem van egy nőbarátom, fél hónapig tart nála, ráadásul rendszertelenül, és állandóan ez a témája. Egy időben még a buszon is, hát egy kicsit idegesítő volt már, ventillálja férjének meg a barátnőinek, nővérének, de nem rám tartozik, max. annyiban, hogy most rosszul van, és nem tud eljönni, vagy attól fél, hogy akkor majd rosszul lesz, de amikor van, akkor azért ecseteli, amikor nincs, akkor meg azért, mert milyen szar lesz, hogy majd lesz. Rohadtul idegesítő és unalmas téma.
2023. aug. 22. 19:46
 8/22 anonim válasza:
Neked egy átérző, és megértő férfira/társra van szükséged. Személy szerint én tudnám helyén kezelni, tolerálni a menstruációból fakadó érzelem kitöréseidet. Szerintem ez nem egy olyan dolog, ami hibaként felróható egy nőnek sem. Bunkóság lenne ezért bárkit is hibáztatni. 30/F
2023. aug. 22. 19:48
 9/22 anonim válasza:
Miért van ez a téma a társkeresésben még mindig? Nem a társkeresés itt az elsődleges téma.
2023. aug. 22. 19:49
 10/22 anonim válasza:
Idegesítő. De szeretetből érdemes elviselni.
2023. aug. 22. 19:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!