Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kaposvár és környékén élő...

Kaposvár és környékén élő lányok/nők van kedvetek ismerkedni? (Írtam magamról lent)

Figyelt kérdés

Magamról:


- 173cm / 68-70kg, átlagos testalkat

- hosszú barna haj

- van arcszörzetem és viszonylag ápolt

- zöldes barna szem


20 éves pályakezdő vagyok, viszont később szeretnék elmenni egyetemre gazdasági informatikus vagy programtervező szakra. Emellett a masszázs is érdekel. Szabadidőmben kockulni és olvasni szoktam könyvet, mangát. A túrákat is szeretem csak nincs hozzá partnerem/barátaim és nem nagyon ismerek utakat hozzá.


Visszahúzódó vagyok és stresszelős emiatt sokszor nem tudok rendesen gondolkodni. Elvileg jó a humorom, de ez nyilván nagyon emberfüggő. Szeretem az ilyen trivia dolgokat, mint a love language, személyiségtípusok meg egyéb ilyen facebook személyiség teszteken megtalálható dolgokat. Ha valakivel együtt tudnék ilyen hülyeségeket kitölteni az tök jó lenne. :D


Az önkifejezés nem az erősségem (gondolom ez már leesett), de ezen próbálok változtatni. Igyekszem őszintébb lenni magammal és másokkal szemben.


Őszintén, szürke kisegerek előnyt élveznek, mivel én is az vagyok, de alapvetően nyitott vagyok. Számomra nagyon fontos az érintés ezért mindenképp szeretném, ha bújós lennél. Korhatár 17 és 24 között. :)



2023. szept. 3. 15:04
 1/1 anonim válasza:
Azok a lányok, akik nem esnek bele a 17-24 korhatárba, írhatnak nekem. Ugyan ezek igazak rám.
2023. okt. 5. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!