Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van-e vonzalmi ereje egy...

Van-e vonzalmi ereje egy foglalkozásdoktori címnek?

Figyelt kérdés
Nem politikailag korrekt válaszok érdekelnek. Amennyiben van, teljesen természetesnek tartom, hiszen nem a hangyák hordták össze, és egyértelműen kiemelkedően nehéz egyetemet kell teljesíteni a megszerzéséhez. Ez is teljesítmény, így megérdemli, aki eléri, és hasonló teljesítmény miért ne lehetne vonzó? Lányok véleményét kérem ezzel kapcsolatban! Köszönöm!

2023. szept. 4. 08:22
 1/9 anonim válasza:

Számomra nincs,


Persze esetemben egy orvossal szívesen beszélgetek, mert engem is érdekel az egészségügy stb., de nem számítana döntő tényezőnek.


24/N.

2023. szept. 4. 08:33
 2/9 anonim válasza:

"egyértelműen kiemelkedően nehéz egyetemet kell teljesíteni a megszerzéséhez."

A jogászok esetében vitatnám. Egy phd-t viszont tényleg nem a hangyák hordják össze,de nem ez alapján választok párt.

32/N/alkalmazott matematikus

2023. szept. 4. 08:36
 3/9 anonim válasza:

Olyan módon nincs, hogy nem ez vonz. Ha valaki nem vonzó a számomra, akkor ettől sem lesz az.

Viszont ez számomra pozitív, bár én nekem nincs doktori címem, de van két diplomám, normális munkám van, normális, rendezett életem van. Így nyilván hasonló társra vágyom.

Persze nyilván mindenféle körökben vannak gázos alakok. De talán nagyobb az esély így, hogy nem az a legtávolabbi célja, hogy hétvégén hol rúgjon be, meg nem annyiból áll az élete, hogy meló után berúgás a kocsmában hazafelé.

2023. szept. 4. 09:28
 4/9 anonim válasza:

Valaki számára van.


"Nem politikailag korrekt válaszok érdekelnek."

. Mi van. :D Tudod, mit jelent az, hogy "politikailag korrekt"? Meg akkor most milyen válasz érdekel?

2023. szept. 4. 11:27
 5/9 anonim válasza:
Ha tudsz rivotrilt felírni akkor van🙏✝️
2023. szept. 4. 11:34
 6/9 anonim válasza:

Minden vágyam egy foglalkozásdoktor volt, már kislányként arról álmodoztam, hogy egy foglalkozásdoktor fogja megkérni a kezem.


Amilyen beteg szakmák vannak, meg is értem, hogy kell egy jó foglalkozásdoktor, aki ezeket a foglalkozásokat kezelgeti, meggyógyítja! Biztos rossz nekik, úgy betegen, meg minden... Mondjuk itt egy rendőr foglalkozás, és nincs rendben. Elmegy a foglalkozásdoktorhoz, és minden rendbejön. Mert a rendőrnek a rend bejön! Tetszik? Most találtam ki... :) :) :))))


Minden családba kéne egy ilyen, de most nem?

2023. szept. 4. 11:37
 7/9 anonim válasza:

Én bevallom, számomra vonzó. Nyilván ha nem szimpatikusa a férfi, mit sem fog számítani, de ha vonzó és megtudom, hogy pl ügyvéd, akkor számomra az is egy kis plusz. Orvosokkal egyébként eddig elég negatív tapasztalataim vannak, de rengeteg terület van, szóval nem venném egy kalap alá mindet.

Egy jogász nő

2023. szept. 4. 12:00
 8/9 anonim válasza:
Csak akkor, ha inkognitóban Tolna vármegyei gazduram az illető.
2023. szept. 4. 16:36
 9/9 anonim válasza:

Jelenleg takarìtok, eszembe sem jutna semmifèle doktorral kezdeni :D

Csak egy èrettsègim van, de a több diplomásoknak lehet vonzó a vègzettsèged.

2023. szept. 5. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!