Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Ha pasiként nekem...

Lányok! Ha pasiként nekem bejönnek a nőies, elegánsabb öltözködésű nők, ti is elvárjátok, hogy elegánsabban legyünk felöltözve?

Figyelt kérdés

Lányokhoz szólna a kérdésem.

Pasiként nekem a nőies nők jönnek be, akik felvesznek harisnyát, szoknyát, elegánsan is fel tudnak öltözködni. Viszont én pasiként nem érzem komfortosan magam elegáns ruhákban, pl ingben. És szeretem a baseball sapikat is. Részetekről így nincs ilyen elvárás, hogy na akkor mi is legyünk elegánsan felöltözve? Ha tetszik a pasi, igényes, ad magára, ápolt, akkor mindegy hogy sportosan öltözködik?



2023. szept. 16. 05:07
 1/9 anonim válasza:

Nekem fontos, hogy hasonló legyen a stílusunk. Nagyon béna szerintem, amikor a nő elegánsan van felöltözve, mellette meg baseball sapkában meg melegítőben a férfi...

Mondjuk nekem alapból nem esetem az, aki sportoláson kívül is hord baseball sapkát, vagy melegítőben megy ide-oda

2023. szept. 16. 09:16
 2/9 anonim válasza:

Nyilván öltözzön fel a pasi is. Most gondolj bele: a nő felöltözik, harisnya, ruha, cipő, táska, smink - te meg odaállítasz mackóban, trikóban meg baseball sapiban. Ha ezt velem csinálnád meg, akkor tudd: ez lett volna az utolsó alkalom, hogy velem jössz valahova.

Nem a ruha teszi az embert, de azért megjelenni tudni kell.

2023. szept. 16. 09:26
 3/9 anonim válasza:
Igen, elvárom.
2023. szept. 16. 09:53
 4/9 anonim válasza:
hat Ja elég gaz
2023. szept. 16. 10:18
 5/9 anonim válasza:
Minimum
2023. szept. 16. 12:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja itt nem melegítőre és trikóra gondolok :D. Hanem farmergatya + póló. Ez se fér bele?
2023. szept. 16. 15:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Max egy állógalléros pólóra gondolok még pasiként
2023. szept. 16. 15:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor lényegében azt mondjátok, hogy töltsek fel tinderre inges képeket, játsszam meg magam, próbáljam meg megszokni, ha nőiesebb csajt akarok.
2023. szept. 16. 15:39
 9/9 anonim válasza:
Nálam nem elvárás,én már annak is örülök, hogy ha egy pasi szereti a nőies nőket, 😍 mert akkor valószínű büszke is lesz a párjára.
jan. 11. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!