Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megis hogyan tudnam megtalalni...

Megis hogyan tudnam megtalalni tarsekereson?

Figyelt kérdés

Felmentem ma Badoo-ra es a swipe resznel ahol jobbra/balra lehet huzni hogy ki tetszik/nem tetszik ott feldobott egy csajt akinel leiras alapjan azonnal ugy ereztem hogy olyan mint en, mintha a lelkitarsam lenne, valahogy ereztem hogy lehet ő a nagy Ő, persze hulyen fogalmazva. Kepek alapjan is szimpi volt es veletlen, akaratlanul arra huztam hogy nem tetszik, egyaltalan nem is akartam mivel meg az adatlapjat sem tudtam teljesen megnezni.

Tenyleg nem tudom hogyan dislikeoltam, nem is akartam semmit csinalni, mintha tudatalattim tette volna. Plusz Ugye van olyan opcio, hogy visszalehet menni elozo adatlapra ha ember meggondolja magat, de meg ezt sem engedte mivel dislike utan bedobott egy fhos reklamot es valamiert nem lehetett... Azt hittem agyverzest kapok. Pont online volt pluszban.

Ezutan vagy 1,5 oran keresztul probaltam megtalalni a profiljat, de mindhiaba...


Hogyan tudnam megtalalni szerintetek? Van ra esely? Mit tanacsoltok?


Eletkorara emlekszek, meg amiket leirt magarol nagyreszt, a nevere sajnos nem, meg azt sem hogy hova valosi. Odaig nem jutottam el...



2023. szept. 27. 22:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tarskereson*
2023. szept. 27. 22:53
 2/14 A kérdező kommentje:
Napok ota nem voltam fent amugy csak ma keso delutan ismet.
2023. szept. 27. 22:53
 3/14 A kérdező kommentje:
Regisztraljak uj profillal es hatha feldobna idovel?
2023. szept. 27. 22:54
 4/14 anonim válasza:
Töröld a profilt és csinálj újat, ennyike.
2023. szept. 27. 23:26
 5/14 anonim válasza:
A neve megvan és hogy hogyan nézett ki?
2023. szept. 28. 08:23
 6/14 A kérdező kommentje:

Nevere nem emlekszem... 🙄😔

Kinezetre remlik valamennyire.

Uj profillal regisztraltam de eddig semmi

2023. szept. 28. 08:27
 7/14 anonim válasza:
És arra, hogy hol lakik?
2023. szept. 28. 08:40
 8/14 A kérdező kommentje:

Leirtam kerdesben hogy mikre emlekszem profiljabol :D


Nem tudtam megnezni, mivel addigra tudatalatt vagy nem tudom hogyan, veletlen jobbra huztam.

2023. szept. 28. 08:56
 9/14 A kérdező kommentje:

Mindegy ma megegyszer rafekszem alaposan, turelmesen, hatha...


Olyan mintha "Fold" elnyelte volna profiljat vagy atsiklottam felette, kitudja.

Reszletesen csinalom.

De lehet pont akkor torolte magat Badoo-rol. Kitudja.

2023. szept. 28. 11:08
 10/14 anonim válasza:
Az hogy neked tetszik semmit nem jelent
2023. szept. 28. 14:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!