Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan 21 és 34 év...

Van itt olyan 21 és 34 év közötti budapesti nő, aki szingli és a lenti leírásom alapján úgy érzi, hogy szívesen ismerkedne velem? Ha szimpatikusnak találsz, írj privátban és beszélgessünk.

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok, Budapesten élek.


Jelenleg nem dolgozom, viszont egyéb forrásokból sok pénzt keresek, emiatt nem érzem azt, hogy minél előbb újra dolgoznom kellene. Laza felfogású vagyok ilyen szempontból, ez van. Privátban szívesen leírom majd, hogy mik ezek a források, nyugi, semmilyen illegális dologra nem kell gondolni. :D


Normális párkapcsolatot szeretnék, nem pedig egy "se veled, se nélküled" típusút, ahol a felek 1-2 alkalommal találkoznak egy héten. Ez nagyon kevés.


Mindegy, hogy introvertált vagy extrovertált személyiségű vagy, de legalább néha tudjunk valami programot csinálni. Amikben például benne lennék: filmnézés, sorozatnézés, mozi, utazás, kirándulás, nyáron strandolás, bevásárlás, állatkert, kiállítások, múzeumok, biciklizés, ping-pong, biliárd stb. Persze nincs azzal gond, ha lesznek olyan hétvégék, hogy kb. semmi sem történik velünk, de azért ne minden hétvége arról szóljon majd, hogy fekszünk, eszünk, iszunk, takarítunk, bevásárolunk, TV-zünk/filmezünk.


Nincs semmilyen káros szenvedélyem vagy mentális problémám. Nem drogozok, nem cigizek és csak ritkán iszom alkoholt.


Nincsenek háziállataim.


Ha szimpatikusnak találsz, írj privát üzenetet. Néhány üzenet után benne vagyok abban, hogy átmenjünk másik felületre (pl. Whatsapp, Viber, Facebook) és ott folytassuk a beszélgetést. Ha fotó alapján is szimpatikusak leszünk egymásnak, akkor pedig találkozhatnánk majd.


2023. okt. 1. 14:05
 1/2 anonim válasza:
Incel vagy?
2023. okt. 2. 10:55
 2/2 anonim válasza:
nincs
2023. okt. 13. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!