Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy budapesti fiút keresek..?

Egy budapesti fiút keresek..?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudtok segíteni?

2023.09.08-án Félegyházán a Libafesztivál utáni liba garden buliban a story bar-ban táncoltam egy helyes budapesti fiúval, akiről nem sok mindent tudtam meg és sajnos nem tudtunk elérhetőséget cserélni.

Ricsinek hívják, 24 éves, szeret focizni szőkésbarna hajú, Budapestre járt iskolába és most egy cégnél dolgozik informatikusként azt hiszem.

Mindenhogy próbáltam már keresni, facebookon, instagramon, kerestem focis és bulis facebook/insta oldalak követője, like-oloi között is, végignéztem az összes budapesti richárdot, akit csak kiadott a facebook. Még linkedin-en is próbálkoztam...

Nem hagy nyugodni egyszerűen, szeretném megtalálni.

Bármi tipp? Weboldal?

Tudom, hogy borzasztóan nevetséges lehet egy ilyen kérdést olvasni, de hátha volt már valaki ilyen helyzetben ...hátha megtalálja ezt a kérdést :')

18/L



2023. okt. 2. 17:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha ott volt az alkalom, miért nem akkor léptél? Így minimális az esélye, hogy megtaláld.
2023. okt. 2. 18:07
 2/11 anonim válasza:
Teljesnevét nem tudod? Vagy hogy melyik csapatban játszik? Mlsz adatbankba lehetne keresni
2023. okt. 2. 19:05
 3/11 anonim válasza:
facebook esemény visszajelzései?
2023. okt. 2. 19:23
 4/11 anonim válasza:
Namívan, nem jött meg?
2023. okt. 2. 19:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos csak a keresztnevét tudom, mlsz adatbank is eszembe jutott, de ilyen kevés infoval nem sokra mentem. Nem volt eseménybe kirakva fb-n:(
2023. okt. 2. 20:50
 6/11 anonim válasza:
Célravezetőbb lett volna úgy kiírni a kérdést, hogy Ricsit keresed a félegyházi a libafesztiválról. Ma került fel a FB-ra rengeteg kép a programról, ha találsz a fiúról fotót könnyebb megtalálni. [link]
2023. okt. 3. 22:49
 7/11 anonim válasza:
Na a liba fesztivál egy nagyon jó buli.
2023. okt. 4. 13:58
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os: nagyon köszönöm, szétnézek a képek között!
2023. okt. 5. 14:21
 9/11 anonim válasza:
meglett a srác?
2023. okt. 9. 02:27
 10/11 anonim válasza:
Nagyon remélem, hogy igen, amennyi követ itt megmozgatunk megérdemli a kérdező a boldogságot.
2023. okt. 9. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!