Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak érett hölgyek Debrecenb...

Vannak érett hölgyek Debrecenben és környékén akik ismerkednének fiatalabb férfival?

Figyelt kérdés

Ismerkednék tőlem jóval idősebb 35-40+ hölgyekkel leginkább Hajdú-Bihar megyében, azon belül Debrecen és környéke. Nagyon régóta odáig meg vissza vagyok a tőlem idősebb nőkért és szeretnék ismerkedni mert már megöl a kíváncsiság.


Szingli vagyok jelenleg, és elég széles az érdeklődési köröm. Bármiről szívesen beszélgetek, akár a fű növéséről is. Testalkatom átlagos/sportos, pár hónapja kezdtem komolyabban venni a konditermet. Jobb karomon, vállaimon és lassan a mellkasomon is tetoválások vannak, ha netán valaki nem csípi őket, csak plusz infó.


Magamról ennyit, ha valakit érdekelne a dolog privátban várom! 25/F



2023. okt. 6. 15:17
 1/3 anonim válasza:
"Szeretnék ismerkedni" != "#szex"
2023. okt. 6. 21:29
 2/3 anonim válasza:
Igen, ahogy az 1-es írja. Gyenge próbálkozás.
2023. okt. 6. 23:03
 3/3 anonim válasza:

Lehet hogy maradi vagyok, de nálam a tetkó kizáró ok.

Nem tehetek róla, de egyszerűen taszít. Bocsika.

2023. okt. 7. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!