Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinder előfizetés nélkül volt...

Tinder előfizetés nélkül volt napi 10+ "lájkom", aztán előfizettem és.. ?!

Figyelt kérdés

Előfizettem az alap csomagra ami a korlátlan jobbra húzás, majd feldobta, ajánlgatta folyton a középső csomagot, hogy lássam ki kedvelt, mondom ok, ez még belefér.. de azóta NULLA lájkot, kedvelést kapok, és ajánlja a legdrágább csomagot a háromszori esélyt.. pff.. nem túl átlátszó?

S most nem hiúságból tettem fel a kérdést, csak nagyon gyanús.


2023. okt. 9. 22:13
 1/8 anonim válasza:

Hát persze, hogy le akarnak húzni.

Manipulálják az egészet.

2023. okt. 9. 22:18
 2/8 anonim válasza:

Napi 10... hány napig? És ha csak 3 napig, 30 like-ból tudtál volna egy épeszű match-et, majd randit és kapcsolatot kihozni.


Nekem most 5 like-om volt összesen szombat óta, ebből egy randi máris lesz holnap, 2 szétkapcsolt. Egy nem válaszol tegnap óta, egy pedig sose írt. Szóval 5/1. Jobb arány, mint nálad a 30/0... és hátha feltámad az a másik is.

2023. okt. 9. 22:28
 3/8 anonim válasza:
Robotok vannak ott is már
2023. okt. 9. 22:45
 4/8 anonim válasza:
Legközelebb utald a számlámra azt az összeget inkább. Értelmesebben el tudnám költeni mint te, az biztos...
2023. okt. 9. 23:01
 5/8 anonim válasza:
Nem tudom embereknek ha van sikere minek fizetnek, ha meg nincs főleg. Csak magadra vess. Nekem is van hetente kb 5-10 like közt, eszembe sincs minek. Itt inkább azzal van a baj, hogy értelmesen senki nem tud kommunikálni az én régiómban és nem tudnak tovább vinni egy beszélgetést vagy valakinek az volt a baja, hogy Facebookon nincs rólam kép. Valami mindig van, hogy ne legyen jó.
2023. okt. 10. 01:17
 6/8 anonim válasza:

A GOLD-ot szoktam megvenni, mivel csak annak van valódi értelme.

Párban állás előtti üzenetnek nincs valódi haszna, pont az a platform lényege, hogy olyanokkal beszélgess, akikkel megvan a "kémia" kép alapján. Lúzerség olyan nőket zaklatni, akiknek nem jössz be és csak rossz képet alakítasz ki magadról. Nem szabad elfelejteni, hogy sok nő a barátnőivel egyszerre kezdi el használni az alkalmazást és ha ilyen béna dolgokat csinálsz, simán több nő esetében is instant elvágod magad, akár olyanoknál is, akiknek bejössz, csak a barátnője/barátnői már lehúztak egy beszélgetés során. (A többi extrának meg nem látom értelmét Platinumban, mivel akinek bejössz, az amúgy is likeolni fog, csak idő kérdése.)


Időszakosan szoktam használni a Tindert, mivel van egy pont, amit áthaladva már egyszerűen minden lehetséges nőt elérsz. Ilyenkor pihentetem 2-3 hónapra, addig cserélődik eleget annyi a felhasználói bázis, hogy új nőkkel tudjak matchelni.


Egy friss kezdéskor gyakori a napi 50-60 like is (2-3 hétig), utána szépen leépül, amikor napi 3-4 jön már csak, olyankor szoktam kilépni.


Azt tudni kell, hogy én Budán élek, de Pesten dolgozom, így konkrétan majdnem az egész várost átutazom, ami nagyban megdobja a lokáció alapú elérhetőségemet. Emellett én inkább könnyedebb kalandokra használom az alkalmazást.

2023. okt. 10. 05:25
 7/8 anonim válasza:

Anno mikor Tindereztem, előfizetés nélkül is napi több tucat matchem volt, pedig semmi extra tulajdonságom nincs, még csak jogsim se volt... :D Azóta már feleségem van, akit onnan ismertem meg és 8 éve vagyunk együtt.

Szóval teljesen felesleges fizetni érte, készítsetek érdekes profilt, értelmes képekkel és tanuljatok meg kommunikálni.

2023. okt. 10. 14:14
 8/8 anonim válasza:
Előfizetés nélkül 1 hónapja semmi egyezést nem jelez nekem. Gyanakodtam is, hogy valódi nők vannak azon az oldalon, vagy csak modellekről képek. Mert gyanúsan csinos minden nő.
nov. 11. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!