Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hová lettek a konteósnak...

Hová lettek a konteósnak minősített nők?Egyedül érzem magam.

Figyelt kérdés
:(

2023. okt. 12. 00:25
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim válasza:
Ne érezd magad egyedül. Mindjárt jön úgy is a világvége és mind eltűnünk a lefolyóban.
2023. okt. 12. 06:20
 2/53 anonim válasza:
Én konteós vagyok és a büdös életbe nem kellene egy mrns oltott de van párom.
2023. okt. 12. 12:03
 3/53 anonim válasza:
Oltatlan vagyok mint a mész. Nem állítom, hogy ez miatt rosszul érezném magam, de már vagy 1 éve egy csík szemű lény néz vissza rám a tükörben. Most ilyenkor mi van?
2023. okt. 12. 12:19
 4/53 anonim válasza:
Jajj, ne! Te vagy, aki tisztavérű mágusokat keres itt állandóan? Hogy nem tiltottak még ki?
2023. okt. 12. 13:09
 5/53 anonim válasza:
4.Miért egy embernek nincs joga megválogatni hogy kivel akar összejönni? Ennyire fáj az oltottaknak, hogy vannak olyan emberek akik belőlük már nem kérnek?? Ez pedig pont egy olyan információ amit minden joga van tudni annak aki egy másik emberrel intim kapcsolatot létesít.
2023. okt. 12. 13:21
 6/53 anonim válasza:

Akkor eléggé leszűkül a kör, mert sem orvossal, sem mentőssel, sem ápolókkal, sem háziorvosi asszisztenssel, sem védőnővel, pedagógussal stb, stb nem kell párkapcsolatot létesíteni, mert nekik kötelező volt annak idején az oltás, hogy a betegek között ne terjesszék a kórt! Nem is nagyon volt más választásuk.

Baromság ilyen alapon ember és ember között különbséget tenni. Lehet hogy pont az oltott orvos menti meg anyád életét amikor megműti.

2023. okt. 12. 13:39
 7/53 anonim válasza:
Lehet, hogy szerinted baromság, de akkor is minden embernek joga van megválogatni a szempontjait, ennyi. Az a baromság és felettébb furcsa ember lehetsz, ahogy te emiatt embereket tiltanál ki akárhonnan.
2023. okt. 12. 14:22
 8/53 A kérdező kommentje:
Már megszoktam,hogy az oltottak,maszkosok mindenkit lezárnának,bezárnának,leoltanának,leölnének.
2023. okt. 12. 15:13
 9/53 anonim válasza:
Oltatlan, tudatos életmódot folytató férfi vagyok. Hasonló hölgyekkel szívesen ismerkedek.
2023. okt. 12. 16:03
 10/53 anonim válasza:
#5 Nekem ugyan nem fáj. Szerinted van olyan értelmes ember, akinek fáj, hogy egy idióta nem akar összejönni vele? :D De az, hogy tisztavérűként hivatkoztok egymásra, meg olyanokat terjesztetek, hogy ha valaki HOZZÁÉR egy oltotthoz, meghal, az nem a dugópajtijaid megválogatásáról szól, hanem egy erősen fajelméletre hajazó álhír terjesztése. Azt, hogy te kikkel fekszel össze, hidd el nekem, hogy mindenki magasról leszarja. Az meg egyenesen nevetséges feltételezés, hogy szerinted az oltottak azért sírják tele a párnájukat, mert idióták nem ismerkednek velük. :D
2023. okt. 12. 18:39
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!