Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok nektek milyen tapasztal...

Lányok nektek milyen tapasztalataitok vannak a társkereső oldalakkal? (Tinder, badoo, bumble, stb)

Figyelt kérdés
Mennyire kaptok sok üzenetet egy nap/hét alatt? És abból a rengeteg matchből, üzenetből, kb mennyi a normális, és mennyi a gáz/vállalhatatlan?

2023. okt. 15. 13:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
Rengeteg üzenet jön. Lehetetlen lenne mindre válaszolni. Viszont szerencsére már az első üzenet után kiderül hogy 90% retardált, így nem is kell foglalkoznom velük.
2023. okt. 15. 13:33
 2/16 anonim válasza:
én rühellem hogy világoson bevan állítva milyen korosztálynak jelenjek meg, és írjon, mégis van pofája a 40 évvel idősebbeknek írogatni. nekem elegem van az egészből, ja és ezek a fizetősebb oldalok, nem azok ahol mindenki csak a dugásért van (mint pl tinder vagy badoo)
2023. okt. 15. 13:35
 3/16 anonim válasza:

haha. milyen nagy gondok, nektek legelább ir valaki

nekunk fiuknak mar az is nagy orom ha egyetlen egy rank ir.

2023. okt. 15. 17:38
 4/16 A kérdező kommentje:

#3

Hát azért szerintem elég gond nekik hogy perverz dickpickes, nemből nem értő nyomulós agresszív kretének irogálnak nekik feszt, nem gondolod? :D

A sokkal öregebb faszikról akik kb az apjuk lehetne meg ne is beszéljünk, az a leggázabb fajta.

2023. okt. 15. 18:25
 5/16 Szergej55 válasza:
100-ból 1 ember fog ezeken normális hosszútávú kapcsolatot találni, a többség csak az idejét vesztegeti.
2023. okt. 16. 13:15
 6/16 anonim válasza:

4


jajj de sajnalom oket


a fiuknal sokkal rosszabb a helyzet, az tulzas hogy ilyen nagy problema legyen a lanyoknak AZ hogy VANNAK erdeklodok utanuk. egy kattintas a tiltas, es tobbe nem fogja zavarni a hercegnoket semmi.

2023. okt. 16. 15:32
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 Szóval szerinted nem baj az hogy mindenféle perverz is irogat nekik, mert majd úgyis letilthatják? Érdekes.
2023. okt. 16. 16:27
 8/16 anonim válasza:
nekünk még pervezek se irnak.
2023. okt. 16. 19:07
 9/16 anonim válasza:
nem maradsz le semmiről, nekem már elegem van látni mivé lett a mai generáció
2023. okt. 16. 19:12
 10/16 A kérdező kommentje:

#8

Hát örüljél neki öcsi. Ha ennyire kanos vagy, hogy a perverzeknek is örülnél, akkor menj prostihoz.

2023. okt. 16. 20:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!