Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Extra molett/150 kg+-os/...

Extra molett/150 kg+-os/ 30-as,40-es nő,idősebb,sportos,fiatalos férfi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mennyire reális ez? Ilyen alkatú nő van itt? Olyan,aki társra vágyik?

2023. okt. 15. 18:03
 1/7 A kérdező kommentje:

A zsánerem,álmom egy nálam jóval fiatalabb,rendkívül túlsúlyos,intelligens nő.Nem tudom van-e ennek a kapcsolatnak realitása? Én nagyon vágyom rá!

Ha lenne ilyen hölgy,kérem írjon privátban.

2023. okt. 15. 18:32
 2/7 anonim válasza:
150 kilós nő nem molett, hanem elhízott.
2023. okt. 15. 18:58
 3/7 anonim válasza:
Beteg vagy.
2023. okt. 15. 19:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg,csak az ilyen testalkatú nők tetszenek.Igaz,ez eltér a közízléstől.Szerinted minden férfi,akinek kövér nő a párja,beteg?
2023. okt. 15. 20:08
 5/7 anonim válasza:

Nem, nem feltétlenül, mert le lehet fogyni.


De neked viszont kifejezetten ez tetszik, ezt betegesnek tartom, igen. Mert az elhízás rettentően egészségtelen minden szempontból. Számodra az egészségtelen a vonzó? Az hogy nem lehet sétálni menni mert pár perc után nem kap levegőt, fáj minden ízülete, és x éven belül szívelégtelensége lesz? Ez tetszik? Nem értem.

2023. okt. 15. 20:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Akinek a párja cigizik,annak az egészségtelen a vonzó? Vagy esetleg alkoholista? Vagy számítógépfüggő? Folytassam.....?
2023. okt. 15. 20:18
 7/7 anonim válasza:

Ne folytasd. Nagy különbség van azok között. És nem hallottam pl. olyat, hogy vki számítógépfüggő személyt akar mert az tetszik neki.

Ha 150 kilós nőt akarsz mert az tetszik, akkor én ezt nem tartom egészségesnek. Nem cseszegetés amúgy, azt csinálsz amit akarsz, nyilván, csupán biztos vagy benne, hogy valami áll ennek a hátterében. Egészséges önértékelésű férfi nem keresne specifikusan ilyet.

2023. okt. 15. 20:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!