Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednének velem lányok?

Ismerkednének velem lányok?

Figyelt kérdés

Helló! :)

Ismerkedni szeretnék lányokkal.


Alap információk rólam:

-kor: 19

-kinézet: 178cm, sportos, barna hajú

-személyiség: udvarias, érdeklődő, határozott


Ilyen hölgyet keresek:

-kor: 16-26

-kinézet: vékony, igényes, természetes

-személyiség: kedves, intelligens, feminin


A többit privátban! :)



2023. okt. 23. 18:05
1 2
 1/20 anonim válasza:
Nem
2023. okt. 23. 18:05
 2/20 anonim válasza:
Aha, és negatív tulajdonságod nincs is?
2023. okt. 23. 18:23
 3/20 anonim válasza:

A sportos ezt jelenti?


[link]

2023. okt. 23. 19:03
 4/20 A kérdező kommentje:
30-as férfiakon kívül is írna valaki? :)
2023. okt. 23. 19:06
 5/20 anonim válasza:

Lehet, hogy így érzi magát, de szerintem is inkább olyasmi lehet, mint amit a 4-es linkelt.


[link]

2023. okt. 23. 19:09
 6/20 anonim válasza:

6,még mindig jobb,mintha így érezne. :D


[link]

2023. okt. 23. 19:18
 7/20 A kérdező kommentje:
Megtisztelő ez a sok válasz, de én az ellenkező nemre pályázom. :)
2023. okt. 23. 19:36
 8/20 anonim válasza:

Sok minden nem stimmel egyébként.


16-26 év közöttit keresel, de miért, szerinted egy 26 éves nő (!) mit akarna egy 19 éves gyerektől?


A sportosra már kitértünk.


A személyiséghez meg odaírod, hogy feminin, na most, ez összefügg az életkorral, egy 26 éves nő lehet feminin, de egy hozzád illő kislány max csajos. Az intelligenciát meg hagyjuk is, mert az nagyon ritka főleg a te korosztályodban, ezen kívül kép nélkül amúgy is ezek a tulajdonságok semmit nem érnek önmagukban, plusz nem írtál negatív tulajdonságot sem, így akarsz ismerkedni? Élőben nyomjad, ott majd kiderül mennyire vagy te határozott!

2023. okt. 23. 19:47
 9/20 A kérdező kommentje:

#9


1. Már randiztam 26 évessel.

2. Az alkatomat hiába vitatjátok, mert nem láttatok, és nem is fogtok. Majd azok a hölgyek ítélkeznek, akik ismerkednének.

3. Fiatal lány is lehet feminin. [link]

4. Az intelligencia hiánya nálam kizáró ok, de ez már az én dolgom, hogy "értékeljem" az adott hölgyet

5. Negatív tulajdonságot ki ír ismerkedésnél? Az majd kiderül előbb vagy utóbb, ha randizunk vagy beszélgetünk.

6. Interneten szeretnék először, mert nem szeretnék ismeretlenektől kéregetni telefonszámot. Itt már üzenetben is kiderül, hogy nagyjából milyen az illető személyisége, és az már jobb, mint ha egy buliban megverne egy lány részeg pasija. Tinderrel is próbálkoztam, de töröltem, nem részletezném, hogy miért.

2023. okt. 23. 20:32
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyébként beszéltem már itt értelmes lányokkal, csak nem romantikus célzattal. Tehát reményem az van.
2023. okt. 23. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!