Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért írnak rám Tinderen, ha...

Miért írnak rám Tinderen, ha nem is akarnak beszélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek miért van az, hogy párba állok egy sráccal, ír, majd utána naponta/kétnaponta egyszer válaszol?


Ha nem vagyok szimpatikus nekik, akkor egyáltalán miért írnak rám?


Vagy én gondolom rosszul, hogyha ír, akkor azt jelenti, hogy meg akar ismerni? (Azt tudom, hogy mindenkit jobbra húznak és a match nem számít, de azt hittem, ha rám ír, akkor az már jót jelent).


De eddig mindenkinél ezt tapasztaltam, hogy elsőnek ír, de utána meg nem is érdeklődik.


Szerintetek mi lehet az oka?:D



2023. okt. 27. 16:20
 1/7 anonim válasza:

Vagy mással beszélgetnek, vagy az asszony, munka miatt ritkábban tudnak lenni. :D


Én nem tinderezek, de neten szokott ilyen lenni nálam is, hogy van aki pár naponta ér rá beszélgetni, van aki erotikus, van aki hétköznapi témában. Persze tudom van akinek párja van, meg ugye meló, család stb.


F

2023. okt. 27. 16:21
 2/7 anonim válasza:
Megvan a megoldás, most Te írj először, de ne nekik, hanem nekem! :D Hátha passzolunk. :D ;)
2023. okt. 27. 16:43
 3/7 anonim válasza:
Rengeteg oka lehet. Lehet éppen ilyen a helyzete, hogy nincs mindig telefonközelbe, lehet nem nézi gyakran az appot (és ugye azért túl sok értesítést nem kapsz férfiként), lehet nem tudja mit válaszoljon, vagy akár unalmas a beszélgetés.
2023. okt. 27. 17:28
 4/7 anonim válasza:

Pro tipp:

Ne ismerkedj Tinderen. Sőt online se ismerkedj. Mindenki másnak mutatja magát, teljesen kamu az egész.

2023. okt. 27. 18:03
 5/7 anonim válasza:

Igazából én férfiként azt vettem észre a nők többsége csak válaszolni tud akármilyen kreativan humorosan írok. Nyilván nekem kell kezdeményezni de nem egyszerű ha semmi kérdést nem kapok vissza. 20 lányból 2 akivek tényleg lehet beszélgetni mert ő is kérdez valamit. Hozzá tud tenni a beszélgetéshez. Aztán egy idő után már belefárad az ember.... Én vagyok aki megkezdi a beszélgetést ez alap. Ha nem kapok vissza semmi használhatót akkor már hagyom a fenébe hiába szimpi. Ez egy ok lehet, hogy nem írnak annyit a férfiak. Nekünk is jól lesik ha érdeklődik irántunk valaki, főleg úgy, hogy alapból 1 férfi lájk az olyan 50 női lájkkal egyenlő. Jó nekem 80+ van jelenleg de akivel sikerül kapcsolatba kerülni se válaszol. Hányadék app ;pp

Az a kevés akivel tök jól elbeszélgetek meg ilyen 1 hónapon belül éltünik nyomtalanul. Valószínűleg találtak jobb párt. A választék szinte végtelen.

2023. okt. 29. 00:18
 6/7 polarbeer válasza:

#5-ösnek:


Hívd el őket randizni az első 5 üzenetváltáson belül. Sőt, akár kezdhetsz így is! Én kezdtem már azzal, hogy "figyi, úgyis minden élőben derül ki, találkozzunk holnap munka után, szóval jó neked *itt* és *ekkor*?" És volt, amikor bejött :)


Élőben sokkal szimpatikusabb vagyok a lányoknak, mint chatelés közben, ezért is szeretem hamar letudni az első randit. Aki a rapidrandira nemet mond, az később csomó másra is nemet fog mondani, legalább jó szűrő.


31/F

2023. okt. 31. 22:44
 7/7 anonim válasza:
Lehet, hogy dolgozik és nincs ideje több üzenetet írni, csak esetleg 1-2-t, naponta. Illetve az is lehet, hogy jobban át akarja gondolni mit ír és nem akar nagy ökörséget írni már egyből, ezért csak olyan üzit küld el amit már jól átgondolt.
2023. okt. 31. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!