Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit csináljak ha minden nő...

Mit csináljak ha minden nő azt mondja szimpatikus, jó fej vagyok de nem tudja elképzelni, hogy velem szexeljenek?

Figyelt kérdés
Elsősorban az arcom nem túl vonzó. Több olyan nő is volt aki azt mondta szívesen eljön velem közös programokra de nem akar szex közben ilyen arcot látni mint az enyimé. Inkább barátaim akarnak lenni a nők mint a párjaim.

2023. nov. 6. 18:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10# azt inkább nem. Valóban folyton a külsöm a visszautasítás oka.
2023. nov. 6. 20:29
 12/20 A kérdező kommentje:
megtörtént eset, hogy elhívtam egyik munkatársnőmet munka után menjünk el valahova kettesben. Már kezdtem örülni amikór séta közben közölte " ugye tudod, hogy ennél több nem lesz köztünk?" kedveli a társaságom meg minden de valahogy nem vagyok az esete.
2023. nov. 6. 20:33
 13/20 anonim válasza:
A külsőn is lehet javítani.Nincs olyan,hogy csúnya ember.Privátban küld el. 10-es voltam.
2023. nov. 6. 20:37
 14/20 anonim válasza:

De mégis mi baj van az arcoddal? Ferde az orrod? Kettéáll a szemed? Babaarcod van? Vagy mi?

Ha meg aláznak állj a sarkadra, hidd el a csajoknak is be fog jönni

2023. nov. 6. 20:39
 15/20 anonim válasza:

Pár tipp:

Válassz kb. a te szinteden külsőre.

Kompenzálj más területeken, hogy vonzóbb legyél.

Tanuld meg hogy kell fokozatosan szexuális energiát teremteni, gerjeszteni. Ha ez nem megy, akkor barátként fog tekinteni rád, enjoy the friendzone.

2023. nov. 6. 21:36
 16/20 anonim válasza:
Pattanás,kapafog,szemüveg,bohóchaj,lokátorfül,nyúlszáj,bármi lehet.
2023. nov. 7. 00:22
 17/20 A kérdező kommentje:
15# hogyan kel szexuális energiát teremteni, gerjeszteni?
2023. nov. 7. 16:46
 18/20 anonim válasza:

ÖNBIZALOMMAL!!!

Ha az nincs akkor nincs szexuális energia..

2023. nov. 7. 17:13
 19/20 anonim válasza:
Mindenkinek megvan a párja. Előbb utóbb te is megtalálod...majd pontosan akkor, amikor már le is mondtál erről vagy éppen nem is keresed. Ne akard görcsösen, türelem...Neked is ott sétáll a másik feled valahol. Mindenkiben van szépség, csak olyat kell találni aki meglátja benned is azt a tulajdonságot, ami neki tetszik.
2023. nov. 8. 19:05
 20/20 anonim válasza:
Hokizz.
2023. nov. 9. 07:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!