Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő 30-50 éves...

Van itt olyan nő 30-50 éves kor között aki szívesen ismerkedik idősebb férfivel /44/? privátokat várok ha van kedvetek hozzá...

Figyelt kérdés

2023. nov. 7. 05:05
 1/10 anonim válasza:

Talán van...


Nekem egyelőre még megvan a jövendőbeli jelöltem, de mostanában kezd meredekebbé válni a dolog.


(Egy-két fenyegető telefon már elhangzott.) Vannak, akik elválasztanának minket ilyen-olyan okokból.


Sokféle életkörülmény ellene van ennek a kapcsolatnak, amit még próbálok megmenteni, mert látok benne reális "kitörési" lehetőséget.

2023. nov. 7. 05:46
 2/10 anonim válasza:

Milyen nehézségi fokot vállalnál Kérdező? Szerintem olyan nem nagyon lesz az életben, hogy minden rózsaszín és csupa boldogság/derű.


De persze előfordulhat.


Legyen gyermek egy előző kapcsolatból vagy ne? Földrajzilag merrefelé? Gondolom, hogy rendezett családi hátterű személy legyen.


Szakmája? Érettségi minimum követelmény ma már - de akinek nincs meg pl. mind a 12. osztály - ahogy ma nevezik?


Pénzösszegekről már ne is beszéljünk, mert az érzékeny téma.

2023. nov. 7. 05:49
 3/10 anonim válasza:
Ha nem szereted a gyerekét egy sátán vagy. Láttam már itt olyat, hogy nem tudom pont mit keresett, de nagyon nem lehetett elférni az életében az extől meg a gyerekektől. Néha úgy tűnik, hogy erősen sérültek lepik el a teret.
2023. nov. 7. 06:12
 4/10 anonim válasza:

"idősebb férfivel /44/"

Egy 44 éves férfi még nem idősebb, legfeljebb középkorú. Az idősebb mondjuk 60-tól indul. Sőt, ha egy 50 éves nővel hasonlítjuk össze, kimondottan fiatalabb, nem idősebb.

2023. nov. 7. 07:32
 5/10 anonim válasza:

a melléknévi fokozás viszony, nem abszolútérték. A 44 éves a 30-nál idősebb, az 50-nél nem.


Abban igazad van, hogy a 44 évvel a célban van, akinél idősebb, van akinél fiatalabb vagy.

2023. nov. 7. 08:55
 6/10 anonim válasza:
Még csak 44 vagyok, nem vagyok öreg. :)
2023. nov. 7. 08:56
 7/10 anonim válasza:

#2

Érettségi??

Mi ez? Állásinterjú?

Na ezért nincsenek mostanság múködő randik és kialakuló kapcsolatok. A fenének sincs kedve ilyen száraz, számító pofaviziteken részt venni.

Egyébként több munkahelyen megfordulva láttam bőven felsőfokú végzettségűeket is takarítani, mosogatni.

dec. 9. 18:32
 8/10 anonim válasza:
Az élet iskolája számít, ahol az istenatanár. Meg a józan paraszti ész.
dec. 9. 18:35
 9/10 anonim válasza:
Én az utcán tanultam évekig. 40+-ra eljutottam odáig, hogy senkiben nem lehet megbízni.
dec. 20. 09:08
 10/10 anonim válasza:
ez nem nagy haladás
dec. 20. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!