Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Telt/molett/duci lányok,...

Telt/molett/duci lányok, szeretnétek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves átlagos felépítésű férfi vagyok, ismerkedni szeretnék 18-26 korosztályban mozgó duci/telt lányokkal (80-100kg+ környékén). Ha érdekel a felkeresés, írj kommentet, és folytassuk privátban!:)



nov. 13. 08:32
 1/4 anonim válasza:
nem
nov. 13. 17:39
 2/4 anonim válasza:

Az a tapasztalatom, hogy nem igazán vevők erre az ismerkedős dologra a duci csajok. Évek óta keresgélek :(

26F

nov. 13. 18:06
 3/4 anonim válasza:

Teljesen egyetértek a 2. válaszolóval.Én jóval idősebb férfi vagyok, a kifejezetten kövér nők rajongója.A hétköznapi életben azt hallom,hogy kövér nőt a legkönnyebb találni,mert sok van és nem kell senkinek.

Itt,illetve a társkereső oldalakon nem ezt tapasztalom.Több férfi írta már,hogy erősen túlsúlyos hölgyet keres,de senki nem jelentkezik.

Ezt látjuk itt is.Fogalmam sincs miért nem írnak,pláne olyan férfinak,aki vonzónak tartja őket.

nov. 14. 10:57
 4/4 anonim válasza:
Keress normális nőt! Akinek bármi baja van pl duci az agyilag zokni! Sok év tapasztlata! Hiába izgat, akikkel egyáltalán sikerült kezdeni mind defektes volt. Még jó hogy nem szorulok rájuk😃
nov. 14. 22:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!