Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan társkereső ahol...

Van olyan társkereső ahol szűrni lehet autóval rendelkező emberekre?

Figyelt kérdés
Lehet itélkezni. Nem érdekel a jövedelme, az sem ha szüleivel él és nincs semmije, de ez az egy a belső értékeken kívül fontos számomra egészségügyi okok miatt amibe nem szeretnék bele menni. Kellemetlen rá kérdezni, mert egyből azt hiszik el szeretném tartatni magam vagy a pénzére hajtok. Köszönöm a segítséget.

2023. nov. 16. 12:27
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Az a durva, hogy nekem van jogsim és autóm is, pedig már 3 éve vak vagyok a fél szememre. Imádom a magyar egészségügyet.
2023. nov. 16. 15:43
 12/23 anonim válasza:
Juj ezt nem gondoltam a kérdést látván hogy nem lehet jogosítványod :( Igen akkor pl kikötés hogy annak akit keresel legyen :(
2023. nov. 16. 15:50
 13/23 anonim válasza:
mi ja bajod more?
2023. nov. 16. 22:14
 14/23 anonim válasza:
van jogsim és kocsim is és mama hoteles vagyok van esélyem?
2023. nov. 17. 00:19
 15/23 anonim válasza:
Nekem is van kocsim és jogsim, de nem szeretek vezetni. Nagyobb városokat ha lehet kerülöm is. Szóval az magába, hogy valakinek van jogsia még nem garantálja, hogy szállítgatna. :$
2023. nov. 17. 07:15
 16/23 anonim válasza:
4 autóm van
2023. nov. 17. 07:57
 17/23 anonim válasza:

Van olyan oldal, ahol meg lehet adni. A vagyaid.hu-n ha jól emlékszem meg lehet adni, hogy van-e autó, vagy nincs, bár ez nem klasszikus társkereső oldal.

De bármilyen oldalon, ismerkedés közben rá lehet kérdezni. Szerintem normális férfinek ez nem gond.

2023. nov. 17. 17:45
 18/23 anonim válasza:

#11


Melyik szemed a rossz?

Nekem a bal, de gondolom az lenne pedig fontosabb, mert azzal látod a visszapillantóból a forgalmat. Minden esetre most megcsillant némi remény, hátha még lehet jogsim. Uncsi tesómnak a hallása volt picit rossz. De ő is vezethetett.

2023. nov. 17. 22:10
 19/23 anonim válasza:
Jövedelme nem érdekel, szüleivel él nem érdekel de az hogy ne tömegközlekedéssel kelljen menned akárhova, azért az jó lesz ha azért lesz pasid hogy egyrészt ne légy egyedül másrészt meg elé tud ide-oda majd fuvarozgatni. Ha autót szeretnél tedd le a jogosítványt és ha a családban van valakinek autója akkor tudod már vezetni. Ha nincs akkor meg veszel magadnak használtan úgy nem olyan drága mint újonnan. Ne csak azért akarj pasid hogy személyi sofőröd legyen mert arra vannak csak simán sofőr jelöltek is jó pénzért de az az érzésem hogy te nem szívesen költenél rajuk pénzt. Ez nem ítélkezés volt hanem csak vélemény kinyilvánítás.
2023. nov. 18. 07:05
 20/23 anonim válasza:
Most látom hogy a betegséged miatt nem lehet jogosítványod. Milyen betegség az ami miatt nem lehet jogsid? Akkor is ne csak az autó miatt akarj pasit mert nekünk pasiknak a kérdésedből ez jön le elsőre.
2023. nov. 18. 07:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!