Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » GYIK ismerkedésnél, privát...

GYIK ismerkedésnél, privát levélváltások után, ha te (férfiként) küldtél fotót, de a másik nem akarja viszonozni, ám találkozni szeretne, mit tennél?

Figyelt kérdés
Főként, hogy avval indokolja, nem szereti, ha fotózzák, és amúgy sincs jó fénykép róla. 🤔

nov. 23. 15:33
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
Nőként mondom, aki nem szereti, ha fotózzák és nincs jó kép róla paroles-paroles, duma-duma.
nov. 23. 15:34
 2/33 A kérdező kommentje:
Természetesen, itt normál képekről van szó, nem holmi erotikus tartalmúakról!
nov. 23. 15:34
 3/33 anonim válasza:

Attól függ előzetesen mit beszéltünk meg.

Én férfiként nem mindig küldtem képet hasonló indokkal, mégis volt találka.

Legalább mikrofonozás lenne, akkor elhinném, hogy csaj és talán a szándékot is érzékelném. Ha nagyon nem akar sem beszélni mikrofonnal, sem ilyesmi, akkor lehet kihagynám.

nov. 23. 15:34
 4/33 anonim válasza:
2-es vagyok, 21. században képet nem megosztani nem életszerű. Ezen minden gátlásosnak túl kell magát tennie. És itt még nem beszéltem az unatkozó trollokról.
nov. 23. 15:39
 5/33 anonim válasza:
El kell, hogy keserítselek, téged átb.tak fiam....
nov. 23. 15:39
 6/33 anonim válasza:

Sokat számít, mennyire volt szimpatikus a levelezésnél. De az egyoldalú képküldést nagyon egyenlőtlennek érezném. Evvel kezdeni egy viszonyt, kapcsolatot eléggé visszás! A mai világban nehéz elhinni, hogy valakiről nincsenek fotók. Amennyiben fényképen nem bírja önmagát elviselni, akkor valószínű, hogy önmagával szemben komoly fenntartásai vannak. Ha levelezésnél kiadja magát, de nem meri felvállalni a megjelenését fotón, akkor feltételezném, nem általánosan szimpatikus személyiség, kevesen fogadják el. Talán abban reménykedik, hogy személyes beszélgetésnél a belbecs felülírja a külcsínt.

Két probléma van ilyen viszonnyal. Talán valóban nem szép az illető, ám annyira kiéhezett a másik fél, hogy még így is hajlandó találkozni vele, akár még szex is lesz belőle. De amint megkapják őt, esélyes, hogy dobják a megjelenése miatt. Másik verzió, talán személyesen nem is ronda, még szép is lehet, de valószínűsíthető, hogy valami gikszer van az önképével, a pszichéjével. 🤔

nov. 23. 15:50
 7/33 anonim válasza:
Teljesen egyetértek a hatossal. 2-es.
nov. 23. 16:05
 8/33 anonim válasza:

Ha komoly kapcsolatkeresésről van szó, akkor mindenképpen kuka szerintem az illető. Mert ha már az elején megbízhatatlanságról tanúskodik, akkor mi lesz később?


Ha meg csak valami laza kapcsolatról lenne szó, akkor meg legyen legalább egy videóhívás.

Vagy találkozol így vele, és még akkor is vissza fordulhatsz ha nem szimpatikus.


De ilyennel komoly kizárt.

nov. 23. 16:38
 9/33 anonim válasza:
Két szereplős játék , küldjön és eldöntöd lesz e találka vagy titkolódzon és koptasd . Ilyen kezdés eseten semmikép nem folytatnám . Annyira tapasztalatlan vagy zavart sérült az illető hogy én 3 életet leélek amíg ő egy talán egy felet .
nov. 23. 16:55
 10/33 anonim válasza:

Ez úgy lenne igazságos, ha te se küldtél volna. De onnantól, hogy te küldtél az jogos, ha ezt ő is viszonozza.

Általában azok a nők nem szokták ezt megtenni, akik sajnos elég csúnyák.

nov. 23. 16:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!