Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van Budapesten normális meleg...

Van Budapesten normális meleg srác aki komoly szándékkal ismerkedne ?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy egyre több az olyan srác aki inkább hagy ne mondjam... ki... Normális srácot keresek 30 éves korig van ilyen ? :)

Én 28 183 magas 65 kg szőrtelen vékony Bp i :) De majd ez úgy is élőbe vagy beszélgetés után derül ki..

Elegem lett a képgyűjtögetőkből meg akik a neten élik az életük 99% át... Tehát ez már offos is :S


Ennyire le süllyedt ez a meleg társadalom is ? :(


nov. 29. 02:51
 1/7 anonim válasza:

Nem kell így lekenődni, mert nem most csúszott le a színvonal. Kb tíz - tizenöt éve megy lefelé,egyfolytában. Ennek főleg az az oka,hogy ma minden felgyorsult,senki nem akar mélyebben ismerkedni és mindent eldob,ha egy picivel jobb, vagy szebb akad neki.

Sugallják, hogy "megérdemled", "jár neked"," miért éred be kevesebbel" és "mának élj"...Itt az eredmény,de nemcsak melegeknél, nemcsak társkeresésben, hanem az életben mindenhol.

A srácok pedig azért olyanok,amilyenek,mert figyelmetlen és szeretetlen környezetben nőnek fel. Akit gyerekként nem szeretnek,az nem képes később sem igazán szeretni, ami a szomorúbb, elfogadni a szeretetet. Vagy kényszeresen ragaszkodnak valakihez, ez a másik véglet.

Ennek ellenére sem szabad lógatni az orrot,mert nem ilyen mindenki. Csak nehéz találni olyat,aki több és emberileg,érzelmileg több. Nem farokméretben és izomzatban. Ezek egy idő után nagyon nem számítanak.

Az fog számítani,ki szól az emberhez egy jó szót és ki figyel rá, őszintén és szeretettel !

Erre úgyis rájön ám mindenki, sokan előbb,de a legtöbb később...

nov. 29. 06:03
 2/7 anonim válasza:
Mert a himek csak dugni akarnak... ez 20 eve is igy volt, azert nem is ismerkedek mar senkivel, beleuntam az egeszbe
nov. 29. 06:11
 3/7 anonim válasza:
30 éve is ugyanez volt, net nélkül. Nem süllyedtünk le, mindig is az alján voltunk. A meleg élet főképp a testiségről szól.
nov. 29. 21:13
 4/7 anonim válasza:
En mar csak azert se talalok senkit mert aszexualis vagyok, a legtobb b-zi meg csak dugni akar
nov. 30. 06:28
 5/7 anonim válasza:
Hasonló vagyok hozzád, 4 -es válaszoló és osztom a véleményed :/
nov. 30. 06:30
 6/7 A kérdező kommentje:
:((
dec. 3. 17:11
 7/7 anonim válasza:
Milyen jó hogy itt vidéken nincs meleg aki meg az, az már lehet máshol van
dec. 7. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!