Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiakkal elő tud az fordulni...

Férfiakkal elő tud az fordulni, hogy egy találkozás után már érezzenek valamit a másik iránt? Vagy mindenképp több alkalom/idő kell?

Figyelt kérdés
dec. 2. 11:46
 1/9 anonim válasza:

Igen.


F 38

dec. 2. 11:48
 2/9 anonim válasza:
Részben igen. A beszélgetés során kiderül a személyiség-temperamentum alapja, esetleg a kémia is befigyel.
dec. 2. 12:14
 3/9 anonim válasza:

Fú ha tudnád mik mennek.

Egyik haverom pl egyszer váltig állította hogy szerelmes az egyik lányba akit aznap este ismertünk meg, úgy hogy több éves kapcsolatban volt a srác!

Szóval előfordul

dec. 2. 12:17
 4/9 anonim válasza:

Nekem szerelem első látásra volt amikor megláttam valakit

21/F

dec. 2. 12:40
 5/9 anonim válasza:
Velem az is előfordult, hogy amikor először megláttam élőben a lányt, már totálisan belezúgtam, még csak a találkozás végét sem kellett megvárnom. Sem előtte, sem utána nem éreztem azt, amit vele.
dec. 2. 13:14
 6/9 anonim válasza:
Te nő vagy:-D
dec. 2. 14:33
 7/9 anonim válasza:

Ahhoz, hogy az első után annyira érezzem, ahhoz elég jónak kell lennie a csajnak és itt nem a külsőre gondolok.


Bár kérdés te pontosan mire gondolsz, mert én már online beszélgetések alatt is nagyon oda tudok lenni a partnerért, már a találkozó előtt.

dec. 2. 15:13
 8/9 anonim válasza:
Változó. Volt akivel az első találkozás alkalmával volt vonzalom, de olyan is előfordult, hogy több randi után sem éreztem semmit a mási iránt.
dec. 2. 16:24
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ez nem férfi-nő függő, hanem annak a függvénye, hogy a férfi-nő egymásból mit váltanak ki. Ettől szép ez az egész, bármennyire is próbálják az itteni trollok ezt szétverni vagy húzogatós áltárskereséssel agyonverni a gyorsmenetezők. A slowdating igenis jó és ünnepi a beteljesedése. 44N
dec. 3. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!