Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok valaki ismerkedni?

Lányok valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom azt, hogy arra elég csekély az esély, hogy itt fogom megtalálni életem párját, de valójába nem is ez a cél. Szívesen beszélgetnék, ismerkednék, jólérezném magam valakivel, aki hasonlóan gondolkozik mint én. Azért gondoltam erre a helyre, mert az anonimitás adott, és így valóban ismerkedés alakulhatna ki, és nem egy kép dönt arról ,hogy most csevegjünk-e egymással vagy sem. Persze, nem zárom ki a lehetőségét annak ,hogy képet cseréljünk, viszont nem ez a prioritásom az elején. Az intelligencia szexi, és ezt is vallom, ergo ha annak tartod magad, és szívesen megismernél, vagy csak szimplán beszélgetnél velem,akkor állok elébe.


Röviden rólam. 26 vagyok, nincs korai kapuzárási pánik szindrómám, és nem vagyok egy unalmas figura. Vannak elképzeléseim, terveim és jövőképem is. Konkrét kritérium nincsen ,hogy kit keresek. Nyilván nem lenne hátrány, ha nem a világ másik felén laknál, ha esetleg olyan szintig mélyül a beszélgetés, hogy a személyes találkozó gondolata is felmerül, ezért Pest, és vonzáskörzete lenne a cél, viszont ez nem prioritás. Köszi ,ha végigolvastad, privátban várom üzeneted, vagy megjegyzés formájában ha esetleg megjött a kedved hozzám :D



dec. 4. 12:26
1 2
 1/20 anonim válasza:

:DDDDD



Nemrég kitett egy kérdést egy lány, hogy hogyan is történik lényegében a privát üzengetés, privát zaklatás, és hogy kezdetben semelyik nem akar képet, szexi képet, meg szexet sem, de aztán ezt a kamu álcát, meg kamu szöveget hamar ledobják magukról, aztán már szinte kikényszerítik a lánytól, hogy küldjön képet. :DDD


Te miben reménykedsz, most őszintén? Érted, hiába mondod, hogy te nem olyan vagy, ember, mindegyik ezt mondja.


Tudod, mint a bíróságon, meg a börtönökben.


Bűnöző: "Bíróúr, én ártatlan vagyok"

Bíró: 20 év, feltételes kizárva.


Bűnöző: "Engedjenek ki, én nem csináltam semmit, ÁRTATLAN vagyok!" Börtönőr: "Kussolj már el, vagy rád húznak még 5 évet szándékos félrevezetés miatt"

dec. 4. 12:40
 2/20 A kérdező kommentje:

Igazából, a gondolat menetedet követve valójában a személyes ismerkedést is akkor hagyni lehetne, hisz szemtől szemben is mondhatja az ember a szöges ellentettjét a valóságnak. Lehet itt keresni a rosszat, és furkálódni. Elég rég óta használom a gyk-t ahhoz, hogy tudjam mi folyik itt, és nyilván senki nem tudja a másikról (legalábbis míg nem beszélnek és derül ki) ,hogy egy aberrált fasz, vagy sem. Értem én amit mondasz. Azt is, hogy mindenki ezt írja magáról de ez igazából nem rám nézve szégyen, hogy kiírok egy ilyen kérdést, ez arra nézve szégyen, aki az általad említett dolgot teszi.


Értékelem a válaszodat, és örülök megosztottad velem. Legyen szép napod!

dec. 4. 13:13
 3/20 anonim válasza:
Nekem írhatsz :)
dec. 4. 13:21
 4/20 anonim válasza:

Első vagyok



Nem adod fel csak azért sem, ugye? Játszod tovább a rendes fiú szerepét.

Oké. :)

dec. 4. 13:27
 5/20 anonim válasza:
#4 De ember hagyd már békén!!! Honnan tudod, hogy ő milyen, együtt söröztetek a kisfüstösben minden délután?! Miért kell mindenbe belekötni? Lehet, hogy ő pontosan olyan amit leírt magáról, de az is lehet, hogy nem, majd kiderül, neked ezzel nem kell foglalkozz haver, majd a csajok akik írnak neki meglátják, hogy érdemes-e foglalkozni vele, vagy sem, ilyen egyszerű. :)
dec. 4. 13:56
 6/20 anonim válasza:
Igen 5-ös, igazad van. 1-es, és 4-es vagyok. :)
dec. 4. 13:58
 7/20 A kérdező kommentje:

#5


Igazából már nem is reagálok rá. Felesleges magyarázkodnom valakinek, akinek a berögződött dolgai lehetnek csak a valósak.

De arc vagy, pontosan így vélekedek ahogyan leírtad.

dec. 4. 14:01
 8/20 anonim válasza:
#7 5. vagyok bocsi, hogy írtam egy olyan kérdéshez ami nem "nekem" íródott úgymond, csak már engem idegesített fel konkrétan, hogy egyszer leírta amit gondol, oké, de nem szakad le rólad.
dec. 4. 14:05
 9/20 anonim válasza:

Szerintem ti egymásnak valóak vagytok. Kérdező és 5-ös. :D Komolyan írom ezt most. :)


Ahogy megvédi egyik a másikat. Mmmmm...❤️❤️❤️❤️❤️

dec. 4. 14:07
 10/20 anonim válasza:
#9 Én nem vagyok homoszexuális, szerintem a kérdező sem, te ellenben valami keserű életű "noname Kálmán" aki élvezte, hogy intelligens csomagba átküldi kérdezőnek a saját agymenését, leírva mident, aminek itt nincs helye. Úgy megismernék személyesen egy ilyen embert és leülnék vele 1-2 órát kávézni, hogy mi jár a fejében amikor valaki normális hangvételben írodott kérdése alá odapiszkít, mi az intuíció?!
dec. 4. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!